Trwa ładowanie...
czechy
24-11-2010 19:30

Luksusowe taksówki z paniami za kierownicą

Stolica Czech Praga dołączyła do innych miast, w tym w USA, w których za
kierownicą limuzyn zasiadają kierowcy-kobiety - poinformował szef przedsiębiorstwa
luksusowych taksówek GlamourCars Jan Benesz.

Luksusowe taksówki z paniami za kierownicąŹródło: sxc.hu
d1zf4g5
d1zf4g5

Stolica Czech Praga dołączyła do innych miast, w tym w USA, w których za kierownicą limuzyn zasiadają kierowcy-kobiety - poinformował szef przedsiębiorstwa luksusowych taksówek GlamourCars Jan Benesz. Samochody są przeznaczone dla pasażerów, dla których zwykłe taksówki są zbyt pospolite.

- Chcemy, by nasz klient czuł się komfortowo i był usatysfakcjonowany. Poza towarzystwem miłych taksówkarek zaoferujemy napoje chłodzące, prasę i połączenie internetowe - powiedział Benesz. - Zaczynamy od jednej limuzyny i kilku pań kierowców, które będą pracować na zmiany. Jeśli będzie zainteresowanie, rozszerzymy nasz park samochodowy - dodał szef firmy przewozowej GlamourCars.

Na razie przewozy w luksusowych limuzynach z atrakcyjnymi kobietami za kierownicą, które zapewne będą mogły prowadzić też konwersację w języku angielskim, będą dostępne w weekendy i tylko w Pradze.

Benesz poinformował, że opłata będzie dwukrotnie wyższa niż w zwykłych taksówkach, lecz nie wyklucza się, że stali klienci dostaną zniżkę.

d1zf4g5
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1zf4g5