Trwa ładowanie...
d1ag8n6
Maciej Maleńczuk nie żałuje, że opowiedział o swoich nałogach
Newseria
Gwiazdy

Maciej Maleńczuk nie żałuje, że opowiedział o swoich nałogach

Maciej Maleńczuk przyznaje, że spotyka się z niezwykle pozytywnym odbiorem książki, w której w nietuzinkowy sposób opowiedział o swoich doświadczeniach z alkoholem i narkotykami.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
d1ag8n6

Maciej Maleńczuk przyznaje, że spotyka się z niezwykle pozytywnym odbiorem książki, w której w nietuzinkowy sposób opowiedział o swoich doświadczeniach z alkoholem i narkotykami. „Maleńczuk. Ćpałem, chlałem i przetrwałem” to liczący blisko 400 stron wywiad-rzeka. Z muzykiem rozmawiała Barbara Burdzy. Artysta podkreśla, że nie wstydzi się swojej przeszłości i niczego by w niej nie zmienił.

Jeszcze żaden artysta w Polsce nie opowiedział tak szczerze i dosadnie o swoich nałogach, życiowych zakrętach, bolesnych upadkach i wnioskach, jakie wyciągnął z tych doświadczeń. Fani Macieja Maleńczuka długo czekali na taką spowiedź.

- Czytelnicy reagują entuzjastycznie i wszyscy mówią, że to jest świetna książka. Jest w niej bardzo dużo dowcipu, dużo do śmiechu. Wspominam swoją młodość, której nie zamieniłbym na żadną inną. Takie było moje życie, być może nie było wszystko normalne, ale żadna cenzura nie ma prawa tego objąć - mówi Maciej Maleńczuk.

d1ag8n6

Podziel się opinią

Share
d1ag8n6
d1ag8n6