Magda Modra pod ostrzałem niedyskretnych pytań

Magda Modra pod ostrzałem niedyskretnych pytań

W studiu "Dzień Dobry TVN" modelka opowiadała, co sadzi o mieszkaniu pod wspólnym dachem z rodzicami, kiedy jest się w związku.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie

Nie wszystkie pary i młode małżeństwa mogą sobie od razu pozwolić na zakup własnego mieszkania. Często decydują, że na okres przejściowy wprowadzą się do rodziców. Jednak takie rozwiązania mają zwykle więcej minusów niż plusów. Choć niewątpliwie wiążą się ze znaczną oszczędnością pieniędzy, a niekiedy i czasu (mama chętnie ugotuje obiad, a tata zajmie się drobnymi naprawami), to problemem staje się brak intymności. Każda kłótnia, przez to, że jest dokładnie słyszana, bywa też głośno komentowana. Nie mówiąc już o ograniczeniach, które czekają nas w łóżku. Nikt nie chciałby, by w trakcie miłosnych igraszek weszła nagle teściowa.

W studiu "Dzień Dobry TVN" o to, czy warto dzielić z kimś mieszkanie, pytał Marcin Prokop. Gościem była między innymi Magdalena Modra. Modelka usłyszała kilka niedyskretnych pytań, w tym - czy bywa głośna podczas miłosnych ekscesów oraz czy krępowałoby ją seks, gdyby mieszkała pod jednym dachem z rodzicami. Zobaczcie, jak próbowała się obronić przed dociekliwością.

Zobacz też: ** NAJLEPSZE DIETY 2016**

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.