GwiazdyMagdalena Stępień wystosowała prośbę do uczestników pogrzebu Oliwiera

Magdalena Stępień wystosowała prośbę do uczestników pogrzebu Oliwiera

Magdalena Stępień wystosowała prośbę do uczestników pogrzebu Oliwera
Magdalena Stępień wystosowała prośbę do uczestników pogrzebu Oliwera
Źródło zdjęć: © Instagram | magdalena___stepien
oprac. JBR
29.07.2022 14:49, aktualizacja: 02.08.2022 15:40

Magdalena Stępień zwróciła się za pośrednictwem mediów społecznościowych ze specjalną prośbą do osób, które planują uczestniczyć w pogrzebie jej synka Oliwiera.

W czwartek Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień poinformowali w specjalnym oświadczeniu o śmierci swojego syna Oliwiera. Chłopiec zmarł po długiej walce z niezwykle rzadkim nowotworem wątroby. W ostatnim czasie przebywał wraz z mamą w specjalistycznej klinice w Izraelu.

W oświadczeniu poinformowano także o dacie pogrzebu chłopca.

"Msza pogrzebowa oraz ostatnie pożegnanie Oliwierka odbędzie się w kaplicy na cmentarzu przy ul. Wojska Polskiego 59A w Oleśnicy, 1 sierpnia (poniedziałek) o godzinie 14:00. Wszystkich, którzy chcą się pomodlić z nami Różańcem Świętym zapraszamy od 13:40 do kaplicy" - napisali w mediach społecznościowych rodzice.

Specjalna prośba Magdaleny Stępień do uczestników pogrzebu

W piątek Magdalena Stępień wystosowała za pośrednictwem Instagrama apel do wszystkich osób planujących udział w pogrzebie jej synka. Poprosiła o to, aby zamiast kwiatów przekazać datek na leczenie chorej na SMA Zosi.

"Drodzy, zamiast kwiatów poprosimy o modlitwę za Oliwierka i drobny datek na leczenie Zosi" - napisała, dodając link do zbiórki.

Specjalna prośba Magdaleny Stępień do uczestników pogrzebu
Specjalna prośba Magdaleny Stępień do uczestników pogrzebu © Instagram | magdalena___stepien

Oświadczenie Fundacji Siepomaga

Po informacji o śmierci Oliwera, na oficjalnej stronie zbiórki, która była prowadzona na leczenie dziecka w Izraelu, pojawiła się aktualizacja. Fundacja przekazała kondolencje rodzicom i podziękowała wszystkim darczyńcom.

"Dziękujemy wszystkim, którzy walczyli o Oliwierka do samego końca… Żył zaledwie 376 dni" - czytamy na stronie Fundacji.

Poinformowano także, że udało się zebrać 427 137,57 złotych, a środki po rozliczeniu kosztów związanych ze szpitalem, w którym przebywał Oliwer, zostaną przekazane innej osobie potrzebującej.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (14)
Zobacz także