GwiazdyMałgorzata Kożuchowska poleciała na Malediwy. Jej najnowsze zdjęcie zaskakuje

Małgorzata Kożuchowska poleciała na Malediwy. Jej najnowsze zdjęcie zaskakuje

Małgorzata Kożuchowska docenia piękno natury
Małgorzata Kożuchowska docenia piękno natury
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
oprac. KSA

20.10.2021 20:42

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Małgorzata Kożuchowska ma za sobą bardzo intensywne miesiące, dlatego gdy pojawiło się trochę wolnego w jej kalendarzu, wyleciała na wakacje. Na miejscu miała okazję nurkować i podziwiać rafę koralową.

Małgorzata Kożuchowska jest jedną z najpopularniejszych aktorek, dlatego regularnie dostaje nowe propozycje od producentów i scenarzystów. Podczas tegorocznych wakacji intensywnie pracowała nad nowymi filmami oraz występowała w teatrze.

Wakacje marzeń

Sezon na urlopy już się zakończył, ale aktorka dopiero w październiku znalazła czas na zasłużony odpoczynek. Kierunek wakacyjnej podróży Kożuchowskiej to marzenie wielu osób. Gwiazda wybrała się na Malediwy i ma okazję podziwiać widoki jak z najpiękniejszych pocztówek.

Jednym z nich jest rafa koralowa w Oceanie Indyjskim. Kożuchowska pokazała zdjęcie zrobione tuż po nurkowaniu i nie kryła zachwytu.

"Pod wodą jest inny zachwycający świat… warto tam czasami zajrzeć. Moja mina zdradza, jak bardzo mi się tam podobało. Obyśmy tylko potrafili powstrzymać postępujący proces degradacji naszego środowiska, żeby przyszłe pokolenia mogły żyć i miały się czym zachwycać. Pod wodą bardzo to widać" - napisała. Apel aktorki jest bardzo trafny, ponieważ kryzys klimatyczny to poważny problem globalny.

Małgorzata Kożuchowska docenia, że może odpoczywać w tak malowniczych okolicznościach. Wolny czas spędza bardzo świadomie i nie wstydzi się przyznać, że zasłużyła na egzotyczne wakacje.

"Odpoczywam...czytam, pływam, spaceruję, ćwiczę. Jestem dla siebie dobra. Wiem, że na to zasłużyłam. Taki czas tylko 'dla siebie' nie zdarza się często, ale jest bardzo potrzebny. Wiem, że szybko minie, a po powrocie wpadnę w wir nowych i starych obowiązków, ale póki co korzystam" - podkreśliła w mediach społecznościowych.


Fani nie kryli zachwytu aktorką w naturalnym wydaniu. "Widać, że wakacje służą", "Śliczna pani, pani Małgosiu" czy "Przepięknie Gosia wyglądasz" - pisali w komentarzach.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (22)
Zobacz także