GwiazdyMałgorzata Rozenek pojechała na obóz Anny Lewandowskiej. I otrzymała od niej coś wyjątkowego

Małgorzata Rozenek pojechała na obóz Anny Lewandowskiej. I otrzymała od niej coś wyjątkowego

Małgorzata Rozenek pojechała na obóz Anny Lewandowskiej
Małgorzata Rozenek pojechała na obóz Anny Lewandowskiej

29.04.2022 16:04, aktual.: 01.05.2022 10:21

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Anna Lewandowska już od 2014 r. organizuje obozy sportowe. W jej campach nierzadko biorą udział gwiazdy i celebrytki. Tym razem Małgorzata Rozenek zdecydowała się na wyjazd u boku sławnej sportsmenki i jak się okazuje, dostała od niej specjalne wyróżnienie!

Małgorzata Rozenek była jedną z uczestniczek wiosennego obozu Anny Lewandowskiej. Gwiazda telewizji TVN spędziła niemal tydzień w centrum Dojo Stara Wieś i przez te wszystkie dni razem z innym adresatkami warsztatów wytrwale poddawała się "morderczym" treningom fitness.

Małgorzata Rozenek o obozie z Anną Lewandowską

"Bardzo dziękuję Annie Lewandowskiej za niezwykłą energię i inspirację. A całemu jej zespołowi za profesjonalizm i czas nam poświęcony. Wszystkim uczestniczkom tego niezwykłego obozu przybijam piątkę. Dałyśmy z siebie wszystko. Szczególnie dziękuję dziewczynom z naszego domku. Pokazujemy, że można być i pięknym, mądrym i wyćwiczonym. Do następnego" - poruszona Rozenek napisała w najnowszym poście na Instagramie, publikując krótkie wideo, na którym dumnie obejmuje swoją idolkę - Annę Lewandowską.

Odpowiedź Anny Lewandowskiej

Na odpowiedź Anny Lewandowskiej nie trzeba było długo czekać. "Brawo Gosiu za zaangażowanie" - odpowiedziała trenerka, która w dniu wyjazdu Rozenek wręczyła jej dyplom ukończenia campu. Nie był to jednak zwykły certyfikat, a dyplom z wyróżnieniem!

Fanki "perfekcyjnej pani domu" również nie szczędziły ciepłych słów pod adresem dzielnej gwiazdy telewizji. "Brawo Małgosiu! Jestem pełna podziwu. Nie przestajesz nas inspirować" - pisze jedna z nich. "Mobilizuje pani do tego, żeby zadbać o siebie i nigdy się nie poddawać" - zachwyca się kolejna. Podziwiam i mimo, że się nie znamy, bardzo lubię nie tylko ciebie, ale i twoją rodzinkę" - podsumowuje inna.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (46)