Trwa ładowanie...

Marek Kondrat zabrał głos. Powiedział o żonie i córce

Marek Kondrat i Antonina Turnau są małżeństwem od ośmiu lat. Choć dzieli ich 38 lat różnicy, kompletnie im to nie przeszkadza. Tworzą zgrany duet, a słowa aktora tylko to potwierdzają.

Share
Marek Kondrat wypowiedział się o swojej żonie i córceMarek Kondrat wypowiedział się o swojej żonie i córceŹródło: AKPA, fot: Michal Lepecki
d3gon4r

Kiedy kilka lat temu na jaw wyszły informacje, z kim spotyka się Marek Kondrat, wielu nie mogło w to uwierzyć. Okazało się bowiem, że znany aktor zakochał się w młodszej o 38 lat Antoninie Turnau, córce swojego przyjaciela, Grzegorza Turnaua. Para nie przejmowała się tym, co myślą inni, i w 2015 r. powiedzieli sobie "tak" w Krakowie.

Marek Kondrat o relacji z Antoniną Turnau

Ostatnio Marek Kondrat udzielił wywiadu magazynowi "Newsweek". I choć od lat nie jest aktywny zawodowo i nie pojawia się na szklanym ekranie, to ma o czym opowiadać. Kilkanaście lat temu zainwestował w przemysł winiarski, które idzie mu świetnie.

- Odrzuciłem ten świat świadomie. I moje życie potwierdza, że była to dobra decyzja. Nie mam żadnych emocji z tym związanych. Natomiast pieszczę codzienność, która daje mi dobrą relację z życiem. Nieśpieszną. Ile jest rzeczy fajnych w podejmowaniu decyzji, których sąsiad by nie zaakceptował - wyjaśnił w rozmowie.

d3gon4r

Nie zabrakło też wątków dotyczących życia prywatnego. Kondrat po raz pierwszy od dawna wypowiedział się na temat swojej 34-letniej żony.

- Nie pozwala mi się garbić, mobilizuje mnie do życia. Dzięki temu patrzę na świat z nadzieją. Dziaderstwo nie zmusi młodych ludzi do niczego, oni dokonują wyborów bez żadnego trybu - podkreśla.

W czasie wywiadu wyjawił również, że jego 4-letnia córka Helena zaczęła edukację przedszkolną w Krakowie.

- Na razie chodzi do przedszkola w Krakowie. Bardzo nam zależy - mojej młodej żonie i mnie - aby edukacja naszej córki stanowiła dla niej szansę, a nie groziła sformatowaniem według sztancy - dodał.

Związek Marka Kondrata i Antoniny Turnau

W 2007 r. Marek Kondrat wszystko postawił na jedną kartę. Najpierw rozwiódł się z żoną, z którą wychowywał dwóch synów, porzucił świat aktorski, a w 2012 r. poznał Antoninę Turnau. Dziewczyna miała wtedy 24 lata, on był już dojrzałym 62-letnim biznesmenem, który zajmował się winami.

d3gon4r

Antonina porzuciła dotychczasową pracę w telewizji, aby pełnić funkcję specjalistki od marketingu w rodzinnej firmie Marka Kondrata. Pierwsze doniesienia o ich związku zaczęły pojawiać się w 2013 r., ale wówczas gwiazdor zdementował doniesienia o głębszej relacji, twierdząc, że spotkania z córką Grzegorza Turnaua mają charakter biznesowy.

Para pobrała się w 2014 r. w Krakowie, ukrywając uroczystość przed mediami. Kameralne wesele tych dwojga odbyło się w jednej z winiarni Kondrata. Początki ich relacji nie były proste, zwłaszcza, że teść Marka Kondrata, znany muzyk, sam jest młodszy od swojego zięcia o 18 lat.

Dziś Antonina i Marek tworzą zgrany duet i wspólnie wychowują córkę Helenę. Swoje życie dzielą między Hiszpanię i Kraków.

Drogie użytkowniczki, mamy dla Was otwartą rekrutację do testowania kosmetyków marki Ziaja. Jeśli macie ochotę dostać zestaw kosmetyków i sprawdzić jak działają, zgłoszenia zbierane są TUTAJ.

Znane pary ze sporą różnicą wieku

d3gon4r
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3gon4r
d3gon4r