Trwa ładowanie...

Marta Paszkin podkreśla ciążowy brzuszek. Poród lada dzień!

"Rolnik szuka żony" dał szansę wielu osobom na odnalezienie miłości i stworzenie rodziny. Jedną ze szczęśliwych par jest Marta Paszkin i Paweł Bodzianny, którzy już niedługo powitają na świecie małego człowieka.

Marta Paszkin wkrótce urodzi syna Marta Paszkin wkrótce urodzi syna Źródło: Instagram, fot: Marta Paszkin
d3b129c

Marta Paszkin jest aktywną użytkowniczką Instagrama, za pośrednictwem którego dzieli się ze swoimi fanami urywkami z codziennego życia. Marta niedługo urodzi drugie dziecko. Uczestniczka jednej z poprzednich edycji "Rolnika..." nie kryje, że jest bardzo szczęśliwa. Brzuch jest coraz większy, co zwiastuje, że narodziny maleństwa tuż-tuż!

Nie mogą się doczekać. Wkrótce zostaną rodzicami

Żona rolnika regularnie dodaje posty, dzięki czemu internauci, którzy kibicują parze, mogą na bieżąco śledzić, co u nich słychać. Fanki Marty mocno ją wspierają i wraz z nią cieszą się, że wkrótce jej rodzina się powiększy. Paszkin ma już córkę z poprzedniego związku. Maleństwo, które niedługo przyjdzie na świat, będzie pierwszym dzieckiem Marty i Pawła. Kobieta ostatnio zakłada piękne sukienki, które podkreślają ciążowe krągłości. Sądząc po uśmiechu Marty, można założyć, że jest naprawdę szczęśliwa i z niecierpliwością czeka na dziecko.

Szczere słowa Paszkin. Chodzi o jej nazwisko

W tym samym wpisie Marta postanowiła raz na zawsze wyjaśnić internautom, dlaczego postanowiła zostać przy swoim nazwisku. A ma ku temu ważny powód.

d3b129c

"Obecnie w domu mieszkamy we trójkę - każdy z innym nazwiskiem. Niedługo dołączy synek, który oczywiście dostanie nazwisko Pawła. W momencie gdybym i ja je przyjęła, moja córka byłaby jedyną osobą pod naszym dachem, która nie nazywa się Bodzianny. Nie chciałam tego. Poza tym jestem bardzo przywiązana do swojego nazwiska, które lubię i poza nami, zgodnie z moją wiedzą, nosi jeszcze tylko 1 (spokrewniona) rodzina - wyjaśniła Paszkin.

Marta dodała, że początkowo pojawiły się pewne protesty związane z nieprzyjęciem nazwiska męża, i to ze strony jej rodziny. Paweł natomiast miał nigdy nie kwestionować wyboru żony.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Rolnicy znajdują żony. Hit TVP naprawdę działa

d3b129c
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3b129c