Gwiazdy"Rolnik szuka żony": Marta i Paweł biorą ślub! Oto historia ich miłości

"Rolnik szuka żony": Marta i Paweł biorą ślub! Oto historia ich miłości

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny biorą ślub (Instagram)
Marta Paszkin i Paweł Bodzianny biorą ślub (Instagram)

12.03.2022 13:07, aktual.: 12.03.2022 14:11

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Marta Paszkin i Paweł Bodzianny oficjalnie przypieczętują siłę swojego uczucia. Zakochani biorą bowiem ślub. Jak się jednak okazuje, początki ich związku nie zawsze były jednak takie kolorowe.

Marta Paszkin oraz Paweł Bodzianny z "Rolnik szuka żony" już w ten weekend staną na ślubnym kobiercu i przysięgną sobie "miłość i wierność". Od kilku miesięcy młoda para spodziewa się dziecka i — jak zgodnie przyznaje — ciąża tylko sprzyja ich silnemu uczuciu. Wspólna droga zakochanych nie zawsze była jednak usłana różami.

Trudne początki Marty Paszkin i Pawła Bodziannego

Marta Paszkin i Bodzianny poznali się w siódmej edycji telewizyjnego hitu "Rolnik szuka żony". I choć obydwoje niemal od razu wpadli sobie w oko, to z powodu niefortunnego żartu Pawła, Marta zapragnęła opuścić jego gospodarstwo, a tym samym produkcję TVP.

Zdesperowany i — z pewnością już zakochany — mężczyzna zdecydował się wtedy na poważny i definitywny krok. Pożegnał wszystkie pozostałe kandydatki, a wszystko po to, by udowodnić Paszkin, jak bardzo jest dla niego ważna.

Jego starania się powiodły. Marta i Paweł zakończyli program jako niezwykle zgrana i zaangażowana para. Nie było im jednak łatwo. Przez długi czas tworzyli związek na odległość. Co weekend, aby spędzić choć odrobinę czasu wspólnie, jedno z nich musiało pokonać aż 500 km.

Przełom w związku Marty Paszkin i Pawła Bodziannego

Dopiero za sprawą udziału w "Dance, Dance, Dance" zdecydowali się zamieszkać razem. Bodzianny wprowadził się do apartamentu Paszkin, który ta dzieliła ze swoją córką. Poważny krok w życiu Marty i Pawła okazał się strzałem w dziesiątkę i tylko scementował ich związek.

W "Dance, Dance, Dance" wywarli na jurorach i publiczności pozytywne wrażenie i choć nie udało im się dojść do finału, to udowodnili czujnym widzom, że "Rolnik szuka żony" to produkcja, która naprawdę zmieniła ich życie na lepsze.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (8)
Zobacz także