Trwa ładowanie...
d3ny89k

Mateusz Morawiecki pokazał laurkę od dzieci. Cała rodzina kibicuje przed expose

Mateusz Morawiecki opublikował na portalu Facebook zdjęcie, które miało być dowodem wsparcia ze strony rodziny. Wielu rodziców wzruszy się na ten widok.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Mateusz Morawiecki otrzymał wsparcie od rodziny
Mateusz Morawiecki otrzymał wsparcie od rodziny (ONS.pl)
d3ny89k

Premier Mateusz Morawiecki ogłosił za pośrednictwem mediów społecznościowych, że jest gotowy na expose. Na opublikowanej fotografii pokazał koszulę z krawatem, którą przygotowała mu żona, zestaw do notowania, telefon, okulary oraz narysowaną przez dzieci laurkę.

Mateusz Morawiecki pokazał laurkę od dzieci

Na rysunku dzieci przedstawiły uśmiechnięte rodzeństwo oraz rodziców. Nieliczni zwrócili uwagę, że państwo Morawieccy trzymają wspólnie polską flagę, jako symbol, jak ważna jest dla nich Polska.

d3ny89k

"Wsparcie od Dzieci - jest, wsparcie od osobistego stylisty, czyli mojej kochanej Żony - jest, zestaw do notowania - jest, okulary - są. To znaczy, że jestem gotowy na Expose" – napisał premier.

Internauci pozytywnie zareagowali na zdjęcie. Wielu życzyło premierowi powodzenia, a osoby wierzące również łaski bożej. "Przy takim wsparciu, góry można przenosić. Powodzenia!", "Drogi panie premierze życzę daru miłości, błogosławieństwa bożego. Dziękuję za pana ciężką pracę dla nas", "Podziękowanie dla żony i dzieci. Powodzenia" – komentowali.

Zobacz także: Gwiazdy świętują 20 urodziny centrum handlowego

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3ny89k

Podziel się opinią

Share

d3ny89k

d3ny89k