Trwa ładowanie...
d1iezi9

Meghan Markle i książe Harry w Afryce. To będzie podróż śladami księżnej Diany

Meghan Markle i książe Harry odwiedzą z małym Archiem Afrykę Południową. Brytyjskie media zauważają, że wizyta będzie hołdem pary oddanej księżnej Dianie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Meghan Markle i Harry - mówi się, że idą w ślady księżnej Diany
Meghan Markle i Harry - mówi się, że idą w ślady księżnej Diany (Getty Images)
d1iezi9

Meghan Markle i książe Harry - wizyta w Afryce

Meghan Markle w Afryce Południowej weźmie udział w wielu wydarzeniach, głównie związanych z prawami kobiet oraz promocją zdrowia wśród dziewczynek i ich edukacji. Wiele osób zauważa, że księżna Sussex idzie w ślady Diany, która była znana z działalności charytatywnej i walki o równouprawnienie. Od początku lat 90. odwiedzała chorych na AIDS, wspierała ich, zbierała fundusze na badania nad rakiem piersi.

d1iezi9

Podczas gdy Meghan będzie reprezentowała rodzinę królewską na różnych wydarzeniach, książę Harry odwiedzi Huambo w Angoli. W 1997 r. w dokładnie to samo miejsce wybrała się z wizytą księżna Diana. Media obiegły wtedy zdjęcia pokazujące, jak ubrana w kamizelkę ochronną przechadza się przez pole minowe. Książę Harry zaplanował też wizytę w Centrum Ortopedycznym w Huambo, co brytyjski portal "Express" wskazuje jako przykład podążania śladami księżnej Diany, nazywanej "królową ludzkich serc". Zawsze chętnie odwiedzała chorych i dawała im wsparcie.

Meghan Markle jak księżna Diana?

Meghan Markle jest porównywana przez media do księżnej Diany. "Idealnie sprawdzi się jako osoba poszerzająca 'królewską markę'. Meghan to jak spełnienie marzeń obu książąt, którzy chcieli, by Diana była z nich dumna i by była dumna z tego, jak pomagają innym ludziom" – powiedział królewski komentator. Od kiedy księżna Sussex została członkiem rodziny królewskiej, nie zawsze chciała stosować się do wszystkich zasad. Często nie przejmuje się zdaniem specjalistów od etykiety. Były kamerdyner księcia Karola, Grant Harrold, w rozmowie z "Daily Mail" zasugerował, że Meghan "kontynuuje tradycję Diany" poprzez przytulanie dzieci i osób dorosłych.

Meghan Markle i książę Harry Getty Images
Podziel się
d1iezi9

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Jak kupić ubezpieczenie na wakacje przez internet?

Podziel się opinią

Share

d1iezi9

d1iezi9
d1iezi9