GwiazdyMeghan Markle i książę Harry zaskoczyli romantycznym gestem. Ich miłość kwitnie

Meghan Markle i książę Harry zaskoczyli romantycznym gestem. Ich miłość kwitnie

Meghan Markle i książę Harry zaskoczyli romantycznym gestem
Meghan Markle i książę Harry zaskoczyli romantycznym gestem
Źródło zdjęć: © Getty Images | Samir Hussein

17.04.2022 13:36, aktual.: 17.04.2022 13:56

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jeszcze chwilę temu mówiono o ich kryzysie. Tymczasem Meghan Markle i książę Harry nie mogą być w sobie bardziej zakochani. Para spędza obecnie czas na igrzyskach Invictus Games w Hadze. To tam zaskoczyli na scenie romantycznym gestem, który pokazuje, jak naprawdę wygląda ich związek.

Cztery lata małżeństwa, dwoje dzieci, a ich miłość wciąż kwitnie. Meghan Markle i książę Harry, dawno niewidziani wspólnie w Europie, pojawili się na igrzyskach Invictus Games w Hadze, których brytyjski książę jest organizatorem. Wszyscy oczekiwali ich przybycia do Europy, ponieważ jeszcze chwilę temu mówiono, że przechodzą poważny kryzys. Prawda okazuje się jednak być zupełnie inna. Nie mogą być w sobie bardziej zakochani.

Meghan Markle i książę Harry na Invictus Games

Meghan Markle od samego początku pojawienia się na tegorocznych igrzyskach Invictus Games w Hadze niezmiennie zachwyca stylizacjami. To jednak nie one przykuły największą uwagę tłumu podczas trwania tego ważnego wydarzenia, a romantyczny gest, który ona oraz książę wykonali na scenie w trakcie oficjalnego otwarcia ceremonii.

Po wygłoszeniu krótkiego przemówienia, była księżna zaprosiła na scenę swojego męża, który wyraźnie był wzruszony jej słowami. Kiedy rozpoczął swoją część, na początku dziękując żonie, obdarzył ją także romantycznym pocałunkiem na oczach wszystkich.

Książę Harry pocałował swoją żonę na scenie podczas otwarcia Invictus Games
Książę Harry pocałował swoją żonę na scenie podczas otwarcia Invictus Games © Getty Images | Samir Hussein

Tak intymne gesty wśród członków brytyjskiej rodziny królewskiej zdarzają się naprawdę rzadko. Meghan Markle i książę Harry mogą pozwolić sobie jednak na znacznie więcej, dzięki temu, że oficjalnie nie pojawiają się już jako przedstawiciele brytyjskiej monarchii.

Meghan Markle i książę Harry przechodzą kryzys?

Prowadzenie osobnego życia przez każdą ze stron, brak pojawiania się Meghan u boku księcia na oficjalnych wydarzeniach, czy nieutrzymywanie kontaktu z rodziną królewską. Choć spekulacje na temat kryzysu Meghan Markle i księcia Harry'ego pojawiają się w mediach już od miesięcy, a chwilę temu mówiono, że w małżeństwie pary dzieje się naprawdę źle, dziś - kiedy widzimy ich wspólnie w Hadze, nic na to nie wskazuje. Czy Meghan i Harry dobrze się kryją, czy doniesienia zza oceanu były może tylko plotkami?

Czy Meghan Markle i książę Harry naprawdę przechodzą kryzys?
Czy Meghan Markle i książę Harry naprawdę przechodzą kryzys? © Getty Images | PA Wire/PA Images

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (7)
Zobacz także