GwiazdyKsiążę Harry skontaktował się z byłą dziewczyną? Podobno miał szczególny powód

Książę Harry skontaktował się z byłą dziewczyną? Podobno miał szczególny powód

Książę Harry skontaktował się z byłą dziewczyną?
Książę Harry skontaktował się z byłą dziewczyną?
Źródło zdjęć: © Getty Images
16.03.2022 12:59, aktualizacja: 16.03.2022 13:18

Według doniesień zagranicznych mediów, książę Harry ponownie nawiązał kontakt z byłą dziewczyną, Chelsy Davy. Brytyjski książę był w związku z Davy przez prawie siedem lat, a ona była swego czasu typowana na przyszłą księżną. Co takiego się stało, że postanowił do niej zadzwonić?

Książę Harry przez lata był nazywany "buntowniczym" księciem, nie tylko ze względu na swoje mało książęce zachowanie, ale także nagminne zmienianie dziewczyn. Serce księcia zdobyła m.in. Chelsy Davy, która usidliła go na prawie siedem lat. To właśnie ona była typowana na przyszłą żonę Harry'ego i tym samym księżną, jednak podjęła decyzję o zakończeniu związku. Dziś, tak samo, jak on, ułożyła sobie życie u boku innej osoby.

Książę Harry skontaktował się z byłą dziewczyną?

Mimo wszystko, para pozostała w dobrych relacjach, a Chelsy Davy pojawiła się nawet na ślubie księcia Harry'ego z Meghan Markle. Choć nie utrzymują teraz stałego kontaktu, książę postanowił wykonać do niej telefon. Jaki był tego powód?

Jak donosi "Daily Mail", Davy i jej partner, który podobno pochodzi z bardzo szanowanej i zamożnej rodziny, powitali właśnie na świecie swojego syna, Leo. Po utrzymywaniu ciąży w ścisłej tajemnicy, 36-letnia Chelsy urodziła dziecko w jednym z londyńskich szpitali.

Według australijskiego "New Idea", książę Harry nie mógł się doczekać, aby wykonać telefon do Chelsy z gratulacjami.

- To miałoby sens, gdyby Harry skontaktował się z Chelsy. Nadal mają ze sobą kontakt i pozostali przyjaciółmi nawet po rozstaniu. Mówiło się o tym, że kilka lat temu wrócili do siebie, ale wtedy poznał Meghan. Oczywiście nie było żadnych nieprzyjemnych uczuć, biorąc pod uwagę, że Chelsy przyszła na jego ślub - twierdzi informator "New Idea".

Książę Harry i Chelsy Davy byli parą przez siedem lat
Książę Harry i Chelsy Davy byli parą przez siedem lat © Getty Images | Anwar Hussein

Co na to Meghan Markle?

Wszystko wszystkim, jednak co na to żona księcia Harry'ego, Meghan Markle?

- Wątpię, by Meghan cieszyła się na całą uwagę i nostalgiczne zdjęcia Harry’ego i jego dawnej miłości w prasie. W końcu Chelsy to ta, która zakończyła ten związek - mówi źródło "New Idea".

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta