GwiazdyMeghan Markle w skąpych sukienkach. Tak zaczynała pracę w telewizji

Meghan Markle w skąpych sukienkach. Tak zaczynała pracę w telewizji

Meghan Markle w skąpych sukienkach. Tak zaczynała pracę w telewizji
Agata Porażka

19.08.2019 15:51, aktual.: 19.01.2022 09:45

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Praca w telewizji do łatwych nie należy, a młode gwiazdy są w stanie wiele zrobić, by zostać zauważone. Meghan Markle pierwsze kroki przed kamerą stawiała w programie "Deal or No Deal".

Meghan Markle zanim została księżną

Meghan Markle zanim została księżną Sussex u boku swojego męża, księcia Williama, była aktorką próbującą związać koniec z końcem. Jej największą rolą okazała się Rachel Zane w słynnych "Suits", po której zyskała międzynarodową rozpoznawalność. Jednak przed debiutem w prawniczym serialu, Markle była m.in. "dziewczyną z walizką".

Obraz
Obraz

Meghan Markle w "Deal or No Deal"

Zdjęcia Meghan Markle pochodzą z planu programu "Deal or No Deal" emitowanego na antenie stacji NBC. Jak Markle sama później przyznała w wywiadach, praca w programie nie była dla niej łatwa i dzięki niej dowiedziała się, czego w życiu raczej nie chce robić.

Obraz

"Deal or No Deal" to amerykańska produkcja prowadzona przez Howiego Mandela. Każda z 26 modelek trzyma walizkę, która zawiera określoną sumę pieniędzy - od kilku groszy do nawet kilku milionów złotych - i może zostać wygrana przez jednego z uczestników.

Obraz
Obraz

Masz historię, którą chciałbyś się podzielić? Prześlij nam ją przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (13)