Blisko ludziMeghan Markle i Kate Middleton mają się nie znosić. Wszystko przez Harry'ego

Meghan Markle i Kate Middleton mają się nie znosić. Wszystko przez Harry'ego

Meghan Markle i Kate Middleton mają się nie znosić. Wszystko przez Harry'ego
Źródło zdjęć: © Getty Images
12.08.2019 10:25, aktualizacja: 12.08.2019 13:48

Meghan Markle i Kate Middleton uchodzą za rywalki – przynajmniej w brytyjskich mediach. Tym razem jeden z dzienników dotarł do informacji o źródle ich rzekomego konfliktu. Okazuje się, że zawinił sam mąż księżnej Meghan, książę Harry.

Meghan Markle i Kate Middleton – początki konfliktu

Konflikt między Meghan Markle a Kate Middleton obrósł już legendą. Jak to z legendami bywa – w każdej z nich jest ziarno prawdy. Jak donosi "Daily Mail", osoba z otoczenia rodziny królewskiej zdradziła, kiedy doszło do rozłamu między księciem Williamem i jego żoną Kate, a księciem Harrym i Meghan Markle. Otóż początki konfliktu sięgają ślubu księstwa Sussex. Harry miał żal do brata i jego żony, że nie wspierali Meghan tak, jak on by sobie tego życzył. Książę miał wygłosić mowę w ich posiadłości, kiedy dzieci Kate i Williama poszły spać, w której wyrzucił z siebie wszystko. Brat i szwagierka mieli być zaskoczeni jego wybuchem. Meghan "zachowała kamienną twarz". Dzień po tym zdarzeniu Kate miała przynieść Meghan kwiaty na zgodę i zaoferować wspólną podróż na Wimbledon.

W tym roku Meghan i Kate ponownie pojawiły się na turnieju, by oglądać sportowe zmagania przyjaciółki księżnej Sussex, tenisistki Sereny Williams. Na tegorocznych zdjęciach widać, że księżne czują się w swoim towarzystwie o wiele lepiej niż w ubiegłym roku. Zdaniem królewskich komentatorów teraz obie panie mają więcej wspólnego – w końcu Meghan jest młodą mamą i może w wielu kwestiach radzić się bardziej doświadczonej szwagierki.

Zaledwie kilka dni temu osoba z otoczenia rodziny królewskiej postanowiła ukrócić – już po raz kolejny – wszelkie plotki i poinformowała, że topór wojenny między Meghan a Kate nie tylko został zakopany, ale, przede wszystkim, żadnego sporu nigdy nie było. W natłoku informacji, czasem niezweryfikowanych, trudno o obiektywizm. Jednak życie "royalsów" od dawna przypomina telenowelę, której wierni widzowie czekają na kolejny odcinek. Czy będzie oparty na prawdzie? To już nie ma znaczenia.

Obraz
© Getty Images

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl