ycipk-4cye3m

Meghan Markle złożyła życzenia Harry'emu. Pominęła w nich Kate Middleton

Meghan Markle złożyła księciu Harry'emu za pośrednictwem Instagrama życzenia z okazji jego 35. urodzin. "Jesteś najlepszym mężem i najwspanialszym ojcem dla naszego syna" – napisała. Na zdjęciach, które opublikowała, zabrakło jednak kilku ważnych osób.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Meghan Markle podczas jednej z wizyt w Wielkiej Brytanii
Meghan Markle podczas jednej z wizyt w Wielkiej Brytanii (Getty Images)
ycipk-4cye3m

Książę Harry kończy 35 lat

Książę Harry swoje urodziny świętuje 15 września. Z tej okazji jego żona, księżna Meghan, opublikowała na oficjalnym profilu pary na Instagramie życzenia.

"Twoje poświęcenie sprawom, na których ci tak bardzo zależy, inspiruje mnie każdego dnia" – napisała. "Jesteś najlepszym mężem i najwspanialszym ojcem dla naszego syna. Kochamy cię" – dodała Meghan.

ycipk-4cye3m

Księżna Meghan opublikowała także kolaż złożony z 9 zdjęć, na których możemy zobaczyć ważne dla księcia osoby i chwile. W centralnym miejscu umieszczono księcia w jego mundurze wojskowym, u góry możemy zauważyć jego matkę, księżną Dianę, brata Williama, a w dolnej części samą Meghan i syna Archiego.

W urodzinowym kolażu zabrakło jednak kilku ważnych osób. Przede wszystkim nie ma na nim ojca Harry'ego, księcia Karola, a także żony jego brata, Kate Middleton. Meghan pominęła na nim także królową Elżbietę II.

ycipk-4cye3m

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: "Ludzie przestali mnie rozpoznawać". Anna Powierza o kompleksach po przytyciu 30 kg

ycipk-4cye3m
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-4cye3m

ycipk-4cye3m
ycipk-4cye3m