Trwa ładowanie...
met gala 2019

MET Gala 2019. Gwiazdy złamały regulamin imprezy. Wśród nich Kylie Jenner i narzeczony Jennifer Lopez

MET Gala to niewątpliwie najważniejsze międzynarodowe wydarzenie modowe, które przyciąga tłumy artystów i celebrytów. Organizatorka Anna Wintour pilnuje, aby do sieci nie przeciekły zdjęcia zza kulis, ale w tym roku niektóre gwiazdy złamały regulamin imprezy.

Share
MET Gala 2019. Gwiazdy złamały regulamin imprezy. Wśród nich Kylie Jenner i narzeczony Jennifer Lopez
Źródło: East News
djh38fe

MET Gala od lat budzi duże zainteresowanie nie tylko wśród internautów, ale również i samych celebrytów, dla których pojawienie się na liście zaproszonych jest sporym wyróżnieniem. Anna Wintour, redaktor naczelna amerykańskiego wydania Vogue, osobiście wysyła zaproszenia do artystów i jednocześnie przypomina im ściśle obowiązujący regulamin, którego nie można naruszać.

Podczas MET Gali 2019 gwiazdy miały całkowity zakaz publikowania zdjęć na swoich prywatnych kontach w mediach społecznościowych. Jednak jak się okazuje nie wszyscy dostosowali się do wymogów. Alex Rodriguez, narzeczony Jennifer Lopez, zrobił sobie zdjęcie z Kim Kardashian i Kanye West'em po czym od razu wrzucił do sieci.

Również najmłodsza z rodziny Kardashian-Jenner nie uszanowała prośby gospodyni MET Gali. Kylie Jenner opublikowała selfie w internecie i to z filtrem nakładającym zwierzęce uszy.

Redaktor naczelna z pewnością nie jest zadowolona z zachowania gwiazd, które złamały regulamin. Ciekawe czy w przyszłym roku również dostaną oni zaproszenia.

djh38fe

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

djh38fe

Podziel się opinią

Share
djh38fe
djh38fe