GwiazdyMichał Żebrowski spotykał się z Moniką Pęcikiewicz. Jednak to Aleksandra Żebrowska okazała się tą jedyną

Michał Żebrowski spotykał się z Moniką Pęcikiewicz. Jednak to Aleksandra Żebrowska okazała się tą jedyną

Michał Żebrowski spotykał się z Moniką Pęcikiewicz. Jednak to Aleksandra Żebrowska okazała się tą jedyną
Źródło zdjęć: © ONS.pl
Dominika Czerniszewska

16.09.2019 09:17, aktual.: 16.09.2019 09:31

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Michał Żebrowski zanim poznał swoją przyszłą żonę Aleksandrę Żebrowską przez kilka lat spotykał się z Moniką Pęcikiewicz. Byli zakochani, jednak ich szkolna miłość nie przetrwała.

Michał Żebrowski i Monika Pęcikiewicz

Michał Żebrowski poznał Monikę Pęcikiewicz na początku lat 90. w warszawskiej szkole teatralnej, gdzie studiowali na wydziale aktorskim. Kobieta postanowiła jednak porzucić aktorstwo na rzecz reżyserii. Na początku się przyjaźnili, jednak szybko ich znajomość przerodziła się w miłość. Okazuje się, że mogli na siebie liczyć nie tylko w życiu prywatnym, lecz i zawodowym. - Michał pomagał reżyserować Monice prace dyplomowe. Przychodził do szkoły regularnie, mimo że już nie był studentem. Miał większe doświadczenie i krytyczne oko. Potrafił udzielić cennych uwag, dzięki którym jej przedstawienia tylko zyskiwały. Była mu za to wdzięczna - powiedział w "Na żywo" ówczesny znajomy.

Szkolna miłość nie przetrwała jednak. Każde z nich poszło w swoją. Aleksandrę Adamczyk młodszą o 15 lat poznał na studiach MBA. I to właśnie ona została jego żoną i matką ich dzieci. Natomiast Monika Pęcikiewicz pracuje na co dzień w teatrze. - Miała nadzieję, że dawny ukochany dostrzeże ją i wyciągnie pomocną dłoń. Może zaproponuje jakieś realizacje w swoim teatrze. Tym bardziej że przed laty nie rozstali się ani w kłótni, ani w gniewie - dodał informator "Na żywo". Kobieta jednak bez pomocy Żebrowskiego pracuje w zawodzie.

Obraz
© PAP/EPA

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (8)
Zobacz także