Trwa ładowanie...

Michele Morrone ma nowy tatuaż. To inicjały Anny-Marii Siekluckiej

Spekulacje odnośnie do relacji, jaka łączy Michele Morrone a Annę-Marię Sieklucką nie cichną. Filmowa para okazywała sobie czułości na czerwonym dywanie, a paparazzi mieli zauważyć aktorów na namiętnych pocałunkach. Gest, na który zdecydował się ekranowy Massimo, tylko doleje oliwy do ognia.

Michele Morrone i Annę-Marię Sieklucką łączy coś więcej? Michele Morrone i Annę-Marię Sieklucką łączy coś więcej? Źródło: AKPA, fot: AKPA
d4bf54j
d4bf54j

27 kwietnia miała miejsce oficjalna premiera drugiej części filmu "365 dni". Produkcja opiera się na serii książek Blanki Lipińskiej pod tym samym tytułem. Wedle pojawiających się w sieci informacji, pomiędzy aktorami wytworzyła się prawdziwa chemia. Przypomnijmy, że Michele rozstał się z żoną. Polska aktorka również jest wolna. Sceptycy twierdzą jednak, że jest to jedynie gra, która ma na celu podnieść oglądalność produkcji i lepiej ją wypromować. Tymczasem Michele Morrone zdecydował się na gest, który zaskoczy jego fanki. Czyżby serce włoskiego aktora znowu zostało zajęte?

Michele Morrone wykonał symboliczny tatuaż. To potwierdzenie plotek?

W trakcie samej premiery i przejścia po czerwonym dywanie aktorzy nie odstępowali siebie na krok. Michele i Anna, ściskając się za ręce, pozowali, uśmiechając się w stronę obiektywów. Wymienili też między sobą kilka pocałunków. W sieci od razu zaroiło się od komentarzy. Gwiazdy "365 dni" nadal grają czy rzeczywiście coś ich łączy? Choć sama Polka miała zaprzeczać, że między nią a Włochem jest coś więcej, niż przyjaźń, skołować internautów może gest Morrone.

Michele Morrone wykonał znaczący tatuaż Instagram
Michele Morrone wykonał znaczący tatuaż Źródło: Instagram, fot: Michele Morrone

Aktor bowiem zdecydował się wytatuować sobie na nadgarstku inicjały Siekluckiej, co zrelacjonował na InstaStories. Czy na taki krok rzeczywiście zdecydowałby się "tylko" dobry przyjaciel? Emocje wśród fanów produkcji z pewnością ożyją na nowo.

Michele Morrone pokazał nowy tatuaż Instagram
Michele Morrone pokazał nowy tatuaż Źródło: Instagram, fot: Michele Morrone

To jednak miłość? Poza kamerami "gra" nadal trwa

Relacją zza kulis filmowej premiery podzielił się portal Jastrząb Post. Według serwisu również poza blaskiem fleszy, aktorzy nie szczędzili sobie czułości i w dalszym ciągu nie odstępowali siebie na krok. Nie brakowało również długich spojrzeń w oczy i przytulania. W swoim towarzystwie gwiazdy czują się nadzwyczaj swobodnie.

d4bf54j

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Czy Polacy czekali na najnowsze dzieło Blanki Lipińskiej?

d4bf54j
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4bf54j