GwiazdyMiranda Kerr z Katy Perry. Była żona Orlando Blooma bawi się z jego obecną narzeczoną

Miranda Kerr z Katy Perry. Była żona Orlando Blooma bawi się z jego obecną narzeczoną

Miranda Kerr z Katy Perry. Była żona Orlando Blooma bawi się z jego obecną narzeczoną
Źródło zdjęć: © Getty Images
Agata Porażka
21.06.2019 09:42, aktualizacja: 21.06.2019 10:54

Gdy trzyletnie małżeństwo Mirandy Kerr i Orlando Blooma się zakończyło, aktor nie pozostał długo sam. Związał się z Katy Perry, z którą zaręczyny ogłosił na początku tego roku. Jego nowy związek zupełnie nie przeszkadza nowej żonie, która przyjaźni się z piosenkarką.

Miranda Kerr i Katy Perry

Mirandzie Kerr nie dość, że nie przeszkadza nowy związek swojego byłego męża, to jeszcze chwali się przyjaźnią z jego nową narzeczoną. Aktorka na premierze swojej nowej linii kosmetyków pozowała do kamer u boku m.in. Katy Perry, a następnie opublikowała na swoim profilu w mediach społecznościowych zdjęcie z piosenkarką.

- Dziękuję za to, że ze mną dzisiaj błyszczałyście - napisała obok fotografii Kerr. Identyczne zdjęcie zamieściła na swoim profilu Perry, dodając "kocham cię, siostro".

Fani od razu zauważyli, co łączy dwie kobiety i bardzo pozytywnie skomentowali całą sytuację. "Silne kobiety z dobrymi sercami" czy "Wow, to się nazywa dojrzałość" to tylko jedne z wielu komentarzy, jakie pojawiły się pod zdjęciem.

Miranda Kerr rozwiodła się z Orlando Bloomem w 2013 roku. Mają razem syna, Flynna. Obecnie Kerr jest w kolejnej ciąży ze swoim obecnym partnerem, Evanem Spiegelem.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta