Moda w szczytnym celu

Jedna z najbardziej wpływowych osobowości, aktywna działaczka na rzecz praw kobiet i najmłodsza laureatka Pokojowej Nagrody Nobla, tym razem pojawiła się w nowej roli. Czego dotyczy ostatni projekt Malali Yousafzai?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Moda w szczytnym celu
(East News)

Ta młoda dziewczyna wzbudziła podziw na całym świecie. O codziennych problemach kobiet z krajów muzułmańskich, które nie mają dostępu do edukacji, pisała m.in. na swoim blogu oraz w książce „I am Malala”. Regularnie spotyka się z najważniejszymi przedstawicielami wielu krajów, a jej aktywne działania na rzecz walki o prawa kobiet popierają również celebryci.

Ostatnio zaangażowała się w kolejny projekt, którego celem jej wsparcie jej fundacji – każda forma działania w tak szczytnym celu to doskonały pomysł. Pod tym względem moda ma również wysoki potencjał. Malala Yousafzai w roli projektantki? W pewnym sensie.

Najmłodsza laureatka Pokojowej Nagrody Nobla, we współpracy z marką TOMS, stworzyła specjalny projekt szala. Zdobią go kolorowe wzory inspirowane tradycyjną sztuką islamską oraz pojawia się na nim cytat, z którym na co dzień identyfikuje się pakistańska nastolatka – „One child, one teacher, one book and one pen can change the world" („Jedno dziecko, jeden nauczyciel, jedna książka i jeden długopis są w stanie zmienić cały świat”).

(fot. materiały prasowe)
Podziel się

Projekt Malali można zakupić na stronie marki TOMS a dochód z jego sprzedaży zostanie przeznaczony na rzecz Malala Fund. Cena szala to 48 dolarów.

** Diety 2016**

Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.