GwiazdyMonika Richardson zamieszka z nowym ukochanym? Co z jego długami?

Monika Richardson zamieszka z nowym ukochanym? Co z jego długami?

Monika Richardson zamieszka z nowym partnerem?
Monika Richardson zamieszka z nowym partnerem?

01.06.2021 07:54

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Życie uczuciowe Moniki Richardson to prawdziwy roller coaster. Dziennikarka w marcu rozstała się ze Zbigniewem Zamachowskim, a kilka dni temu ogłosiła, że jej serce znów jest zajęte. Jak donosi Pomponik, wkrótce zamierza zamieszkać z nowym ukochanym.

Monika Richardson z wykształcenia jest iberystką. Popularność zdobyła dzięki pracy w telewizyjnej dwójce. Prowadziła tam m.in., ceniony przez widzów, program "Europa da się lubić". W latach 2013-2019 była współprowadzącą "Pytania na śniadanie".

Brak stałości w uczuciach

49-letnia dziś prezenterka do tej pory trzykrotnie stawała na ślubnym kobiercu. Do dziś nosi nazwisko po pierwszym mężu – Willu Richardsonie – amerykańskim dziennikarzu i podróżniku. Drugim wybrankiem pani Moniki był pilot Jamie Malcolm, z którym doczekała się dwójki dzieci: Tomasza i Zofii. Po raz trzeci "tak" powiedziała natomiast aktorowi Zbigniewowi Zamachowskiemu.

Związek z aktorem rozpoczął się zresztą w cieniu skandalu – dla Richardson zostawił on bowiem żonę i czwórkę dzieci. W marcu tego roku wyprowadził się jednak ze wspólnego mieszkania. Plotkuje się, że przyczyną rozstania był jego romans z koleżanką po fachu – Gabrielą Muskałą.

Nowy ukochany

Choć od oficjalnego rozstania pary minęły zaledwie dwa miesiące, Richardson zdążyła znaleźć już szczęście u boku nowego partnera. Jest nim Konrad Wojterowski – biznesmen związany w przeszłości m.in. z Dorotą Gardias czy Karoliną Gorczycą.

Mężczyzna w ostatni weekend maja oficjalnie potwierdził związek z Moniką Richardson za pośrednictwem mediów społecznościowych. "Jak długo los obdarzy nas radością wspólnego obcowania, nie wiemy. Wiemy jedno: życie jest za krótkie, żeby marnować je na bycie samotną matką czy ojcem, więc jesteśmy razem" – napisał na swoim instaramowym profilu.

Jak twierdzi Pomponik, związek Wojterowskiego i Richardson jest już na takim etapie, że zakochani postanowili ze sobą zamieszkać!

Długi i wspólne mieszkanie

- Zaproponował jej wspólne zamieszkanie w apartamencie w centrum Warszawy, gdzie do tej pory ona musiała organizować wszystkie mieszkaniowe sprawy dla siebie i Zbyszka. Jest zachwycona, że teraz to ona jest otoczona opieką – twierdzi informator serwisu.

Jednocześnie przypomina, że Wojterowski ma… 100 mln długów, o czym opowiedział Richardson w wywiadzie, który przeprowadzała z nim dla tygodnika "Wprost".

Myślicie, że pani Monika jest gotowa na nową, wielką miłość i - przede wszystkim - tak duże zobowiązania?

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (97)