ycipk-pg9xse

Moro wybrała dla syna rzadko spotykane imię. Ciekawe, czy spodoba się dzieciom w przedszkolu

Odeta Moro wkrótce znów zostanie matką. Po rozwodzie z Michałem Figurskim układa sobie życie z Konradem Komornickim. W nowym wywiadzie dziennikarka wyjawia imię ich synka i przy okazji podsumowuje pierwsze małżeństwo.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dziennikarka niedługo urodzi
Dziennikarka niedługo urodzi (East News)
ycipk-pg9xse

Ciąża Odety Moro wzbudziła duże zainteresowanie. Prezenterka telewizyjna ma 39 lat i od roku jest z Konradem Komornickim. Prasa brukowa szybko przypomniała, że najpierw spotykał się on z Anną Popek. Dziennikarka TVP ostrzegała przed nim koleżankę po fachu, twierdząc, że na partnerki wybiera tylko osoby znane.

Moro nie uwierzyła Popek i zainwestowała w nowy związek. Niedługo ona i Komornicki zostaną rodzicami. W rozmowie z magazynem wnętrzarskim "Weranda" ujawniła, że oczekują syna. To będzie drugie dziecko Odety. 14-letnią córkę Sonię ma z Michałem Figurskim.

ycipk-pg9xse

Joanna Schmidt: kto płaci orzeszkami, dostaje małpki

Ich rozstanie było mocno komentowane, dziennikarka miała do niego dużo żalu, o czym opowiadała w wywiadach. Dzisiaj jest inaczej, ale Moro nie omieszkała wspomnieć o byłym mężu w rozmowie z redakcją "Werandy". – Odcinam wszystko grubą kreską. Mam luz. Życie jest zbyt krótkie na oglądanie się za siebie – przekonuje. – Zamknęłam etap związku z Michałem Figurskim, żyję tu i teraz i robię "drugie okrążenie" – dodaje.

Moro podkreśla, że choroba Figurskiego uświadomiła jej, że chce mieć dużą rodzinę. W związku z tym nie wyklucza kolejnej ciąży. Rozwiązanie obecnej nastąpi w sierpniu. Dziecko otrzyma imię Lew. – Na początku z pewnością będę w 100 proc. oddana dziecku – mówi dziennikarka. – Potem chciałabym szybko wrócić do pracy – zaznacza.

ycipk-pg9xse

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-pg9xse

ycipk-pg9xse
ycipk-pg9xse