GwiazdyNaczelny "Vogue", Filip Niedenthal, pokazał stare zdjęcie z Agnieszką Jastrzębską

Naczelny "Vogue", Filip Niedenthal, pokazał stare zdjęcie z Agnieszką Jastrzębską

Naczelny "Vogue", Filip Niedenthal, pokazał stare zdjęcie z Agnieszką Jastrzębską
Źródło zdjęć: © ONS.pl
Klaudia Stabach
14.11.2019 08:22, aktualizacja: 14.11.2019 08:58

Agnieszka Jastrzębska niewątpliwie należy do grona kobiet, które przeszły niesamowitą metamorfozę. Kolega po fachu opublikował ich wspólną fotografię sprzed kilkunastu lat i trzeba przyznać, że dziennikarka jest nie do rozpoznania.

Od kilku lat Agnieszka Jastrzębska jest jedną z najpopularniejszych dziennikarek zajmujących się show-biznesem. Dziennikarka słynie nie tylko z ciętego języka, ale również kolorowych sukienek i perfekcyjnie ułożonych blond włosów.

Jednak, jak się okazje, Jastrzębska nie zawsze tak wyglądała. Filip Niedenthal, naczelny polskiej edycji "Vogue", pokazał światu stare zdjęcie z Agnieszką Jastrzębską, na którym dziennikarka ma krótkie, ciemne włosy i prosty czarny golf.

Fotografia została zrobiona przez samego Alexiego Lubomirskiego, z którym dziennikarze 17 lat temu przeprowadzili wywiad w Londynie. "Pracowaliśmy dla polskiego pisma, które zgodziło się wysłać nas do Londynu na rozmowę. Pod koniec wieczoru Alexi wyciągnął aparat, z którym się nie rozstawał, i zrobił nam zdjęcie, z autoportretem w lustrze" - wyjaśnił Niedenthal.

Naczelny nie bez powodu pokazał właśnie teraz starą fotografię. Niedługo pojawi się w sprzedaży grudniowy numer magazynu z okładką właśnie Alexiego Lubomirskiego. "Bardzo się cieszę, że po tylu latach znajomości udało się nam znowu razem pracować" - dodał.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (5)
Zobacz także