ycipk-3dpkob
ycipk-3dpkob

Najmłodsi rodzice w Wielkiej Brytanii

W czasach, kiedy wiele mówi się o antykoncepcji i świadomym macierzyństwie, a ludzie coraz częściej decydują się na małżeństwo po trzydziestce, nastoletni rodzice wzbudzają wielką sensację. Mimo edukacji seksualnej, 15- czy 16-latki wciąż zachodzą w ciążę.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
ycipk-3dpkob

W czasach, kiedy wiele mówi się o antykoncepcji i świadomym macierzyństwie, a ludzie coraz częściej decydują się na małżeństwo po trzydziestce, nastoletni rodzice wzbudzają wielką sensację. Mimo edukacji seksualnej, 15- czy 16-latki wciąż zachodzą w ciążę. Jednak to, co wydarzyło się w Wielkiej Brytanii, to prawdziwy szok. Ostatnio na świat przyszło dziecko 12-latki z 13-latkiem.

Ich łączny wiek to 25 lat, co czyni ich najmłodszymi rodzicami w historii Wielkiej Brytanii. Młodzi rodzice wciąż chodzą do szkoły podstawowej – donosi „The Sun”.

Dziewczyna zaszła w ciążę w wieku 11 lat. O 5 miesięcy „wyprzedziła” poprzednią najmłodszą brytyjską matkę, Tressę Middleton.

ycipk-3dpkob

Dziecko ważyło 3,17 kg, co stanowi mniej więcej średnią krajową dla nowonarodzonych dziewczynek.

Co ciekawe, matka dziewczynki także urodziła dziecko jako nastolatka. Obecnie ma 27 lat i musiała pójść z córką do urzędu, żeby zarejestrować swojego wnuka…

Najmłodsi rodzice są parą od ponad roku. Informator „The Sun” podaje, że bardzo się kochają. Chcą być razem na zawsze i wspólnie wychować swoje dziecko. Bardzo pomagają im w tym rodziny.

Koledzy ze szkoły dziewczynki są w szoku. Podobno opuściła tylko kilka dni zajęć w ostatnim miesiącu. W ogóle nie było widać, że jest w ciąży.

ycipk-3dpkob

Poprzednia najmłodsza matka w Wielkiej Brytanii, Tressa Middleton, zaszła w ciążę w wieku 11 lat i urodziła w wieku 12 lat. Miało to miejsce w Edynburgu w 2006 roku. Najmłodszy ojciec to Sean Steward, który w 1998 roku został ojcem w wieku 12 lat.

Mimo to statystyki pokazują, że liczba nastolatków mających dzieci regularnie się zmniejsza. Miejmy nadzieję, że przypadki takie jak ten to wyjątek.

(sr/mtr), kobieta.wp.pl

POLECAMY:

ycipk-3dpkob

* Tak żyją żony rosyjskich oligarchów*

* In vitro po polsku*

* Pierwszy zjazd żon księży*

* 10 zwyczajów szczęśliwych matek*10 zwyczajów szczęśliwych matek

ycipk-3dpkob
Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3dpkob

ycipk-3dpkob
ycipk-3dpkob