ycipk-3xww8e

Największa gwiazda telewizji polskiej. TVP zachwyca się swoją dziennikarką

Do Zuzanny Falzmann miały ustawiać się kolejki dziennikarzy, a ona sama podobno zachwyciła cały świat. Tak przynajmniej wynika z materiału stacji TVP, który wyniósł na piedestał swoją korespondentkę, porównując ją do dziennikarek konkurencyjnych stacji.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Internauci postanowili odpowiedzieć na sugestywne zestawienie kobiet
Internauci postanowili odpowiedzieć na sugestywne zestawienie kobiet (Materiały prasowe, Fot: TVP)
ycipk-3xww8e

"Gwiazda telewizji polskiej zachwyciła świat" - taką laurkę wystawiono Falzmann za wystąpienie podczas gali. Na swojej stronie TVP podaje, że do reporterki ustawiła się kolejka zagranicznych dziennikarzy, którzy zachwyceni chcieli przeprowadzić z nią wywiad. Agencja Reuters miała ją też okrzyknąć "cudowną kobietą na czerwonym dywanie".

Jednak stacja telewizyjna nie zakończyła na tym materiału o swojej reporterce. Zarówno Kinga Rusi jak i Magda Sakowska z konkurencyjnych stacji zostały zestawione z korespondentką TVP. Telewizja polska pokazała zdjęcia z ich mediów społecznościowych, które zostały skomentowane słowami: "na czerwonym dywanie pojawiły się także dziennikarki TVP i Polsatu, ale to gwiazda telewizji polskiej zachwyciła świat".

ycipk-3xww8e

Internauci postanowili odpowiedzieć na sugestywne zestawienie kobiet. "Pierwszy raz spotykam się z tym, aby media publiczne porównywały urodę kobiet, które nie startują w konkursie piękności" - napisała na Twitterze jedna z użytkowniczek. "Nie wierzyłam. Zobaczyłam i musiałam uwierzyć. Wiadomości TVP naprawdę zrobiły materiał o kiecce swojej reporterki. W materiale cytaty z Plotka. I jeszcze to paskudne wytykanie dziennikarek innych stacji. Jak żyję, czegoś takiego nie widziałam." - komentuje inna osoba.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

ycipk-3xww8e
Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-3xww8e

ycipk-3xww8e
ycipk-3xww8e