Trwa ładowanie...

Największe targi i spektakularne modowe show, czyli Wrocław Fashion Meeting w listopadzie

To już szósta edycja Wrocław Fashion Meeting niewątpliwie największej modowej imprezy w południowej Polsce, podczas której swoje projekty zaprezentuje ponad 130 projektantów i designerów oraz marek modowych.

Największe targi i spektakularne modowe show, czyli Wrocław Fashion Meeting w listopadzieŹródło: materiały prasowe
d2gllor

To już szósta edycja Wrocław Fashion Meeting, niewątpliwie największej modowej imprezy w południowej Polsce, podczas której swoje projekty zaprezentuje ponad 130 projektantów i designerów oraz marek modowych.

Wydarzenie zaplanowane na weekend 21 i 22 listopada odbędzie się w najnowocześniejszym obiekcie we Wrocławiu – w prestiżowym wnętrzu Klubu Biznesowego (Strefa VIP) Stadionu Wrocław (Al. Śląska 1), który na dwa dni otworzy się dla wszystkich uczestników imprezy.

Jesienne, zimowe, a także przyszłoroczne trendy w modzie damskiej, męskiej i dziecięcej zaprezentuje czołówka polskich projektantów młodego pokolenia. Kreacje wprost z wybiegów będą dostępne w sprzedaży na 130 stoiskach ich autorów zaaranżowanych w „Strefie showroom”.

d2gllor

Na gości wydarzenia czekać będą również wizażyści, styliści i kosmetolodzy udzielający konsultacji w „Strefie beauty”, a obecni na miejscu specjaliści z Centrum Medycznego CORAMED – partnera strefy oraz sponsora Wrocław Fashion Meeting – doradzą, jak zadbać o wygląd i zdrowie.

Ze względu na porę, listopadowy Wrocław Fashion Meeting to świetna okazja do przedświątecznych zakupów dla miłośników mody w każdym wieku, ponieważ na wydarzeniu nie zabraknie także kolekcji dziecięcych, obecnych na wybiegu oraz w "Strefie KIDS Fashion".

Bijącym sercem Wrocław Fashion Meeting są pokazy mody, odbywające się w kilku blokach przez cały weekend. Na wybiegu zobaczymy kolekcje jesień/zima 2015/2016 oraz premierowe kolekcje wiosna/lato 2016, stworzone przez kilkudziesięciu uznanych projektantów z całej Polski, którzy przedstawią swoje spojrzenie na aktualne trendy. Podczas pokazów zaprezentowane zostaną kolekcje damskie, męskie i dziecięce. Partnerem makijaży do pokazów jest Manufaktura Urody Katarzyna Fitrzyk.

Podczas modowej soboty zobaczymy kilkadziesiąt pokazów – o godzinie 13.00 – blok pokazów Parada Projektantów, późniejszym popołudniem pokazy autorskie, a wieczorem w Wielkiej Gali Fashion Meeting kolekcje zaprezentują gwiazdy tegorocznego wydarzenia. W niedzielę o godzinie 13.00 w pokazach wystąpią najmłodsi – bowiem pokazy mody dziecięcej na stałe wpisały się w harmonogram imprezy. Wieczór ukoronują wybrane, najlepsze kolekcje Wrocław Fashion Meeting, zaprezentowane w Pokazie Finałowym.

d2gllor

Swoje miejsce na wybiegu tradycyjnie znajdą również osoby fascynujące się modą, uczestniczące w konkursie stylizacyjnym „Stylowy Wrocław”. Tematem przewodnim stylowej rywalizacji będzie hasło „jesienny wiatr”, a okazję do zaprezentowania na wybiegu własnych stylizacji przed szeroką publicznością zyska maksymalnie 30 najlepszych uczestników – około 20 wyłonionych w etapie internetowym na postawie nadesłanych wcześniej zdjęć oraz około 10 wybranych podczas wydarzenia. Na uczestników czekają atrakcyjne nagrody od projektantów i sponsorów.

(fot. materiały prasowe)
Źródło: (fot. materiały prasowe)

Gorąco zapraszamy do udziału w modowym wydarzeniu, promującym polskich projektantów i polską modę. Wrocław Fashion Meeting jest niecodzienną okazją, aby zobaczyć oraz kupić rzeczy na jesień, zimę i przyszły sezon – rzeczy wyjątkowe i doskonałej jakości bezpośrednio od polskich twórców, niedostępne na co dzień na sklepowych półkach.

Wrocław Fashion Meeting to największe w południowej Polsce targi i pokazy mody, skupiające ponad 130 projektantów mody damskiej, męskiej i dziecięcej. Impreza odbędzie się w sobotę 21 listopada i niedzielę 22 listopada w godzinach 11.00-20.00.

d2gllor
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2gllor