Trwa ładowanie...
d1alnke

Napisała na Twitterze, żeby za siedem lat ktoś przypomniał jej, że nie chce mieć dzieci. I ktoś to zrobił

Choć media społecznościowe do niezawodnych nie należą, to kobieta o pseudonimie Itneishabby poprosiła swoich twitterowych obserwatorów, by przypomnieli jej za siedem lat, że nie chce mieć dzieci. I otrzymała upomnienie, o które prosiła.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Nasze twitty czy posty na Facebooku sprzed kilku lat też mogą nas zaskoczyć
Nasze twitty czy posty na Facebooku sprzed kilku lat też mogą nas zaskoczyć (123RF.COM)
d1alnke

22 marca 2018 r. Doug Exeter skomentował jej post sprzed siedmiu lat. "Nie miej dzieci" – napisał. Niestety internauta nie zdołał kobiety powstrzymać – Ineishabby poinformowała go, że jej córka właśnie skończyła miesiąc. "To powinnaś była powiedzieć, żeby przypomnieć ci za 5 lat" – odpisał Doug.

Twitterowa wymiana zdań rozbawiła – ale i zastanowiła - tysiące ludzi. Jakim cudem Doug pamiętał o Neishi siedem lat później? I dlaczego w ogóle zdecydował się jej "pomóc"?

d1alnke

Mężczyzna stwierdził, że uznał to za swoiste "zobowiązanie do służby publicznej". Wspomniał też, że polegał po prostu na kalendarzu. Pomimo tak prostego wyjaśnienia, internauci spekulowali, że Doug jest podróżnikiem w czasie. Teraz Twitterowicze prześcigują się w prośbach o "usługi" mężczyzny jako personalnego… przypominacza. "Przypomnij mi, żebym zgasił światło w moim pokoju w ciągu tygodnia" - zażądała jedna osoba.

Doug przyznaje jednak, że nie może przecież pamiętać o wszystkim – nawet jeśli innym tak się właśnie wydaje. W odpowiedzi na prośbę o przypomnienie za 50 lat, Doug podjął wyzwanie z małym zastrzeżeniem. "Jeśli każdy z nas będzie żywy" – napisał.

d1alnke

Podziel się opinią

Share

d1alnke

d1alnke