Blisko ludziNapisała na Twitterze, żeby za siedem lat ktoś przypomniał jej, że nie chce mieć dzieci. I ktoś to zrobił

Napisała na Twitterze, żeby za siedem lat ktoś przypomniał jej, że nie chce mieć dzieci. I ktoś to zrobił

Napisała na Twitterze, żeby za siedem lat ktoś przypomniał jej, że nie chce mieć dzieci. I ktoś to zrobił
Źródło zdjęć: © 123RF.COM
Katarzyna Chudzik

23.03.2018 16:08, aktual.: 23.03.2018 16:38

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Choć media społecznościowe do niezawodnych nie należą, to kobieta o pseudonimie Itneishabby poprosiła swoich twitterowych obserwatorów, by przypomnieli jej za siedem lat, że nie chce mieć dzieci. I otrzymała upomnienie, o które prosiła.

22 marca 2018 r. Doug Exeter skomentował jej post sprzed siedmiu lat. "Nie miej dzieci" – napisał. Niestety internauta nie zdołał kobiety powstrzymać – Ineishabby poinformowała go, że jej córka właśnie skończyła miesiąc. "To powinnaś była powiedzieć, żeby przypomnieć ci za 5 lat" – odpisał Doug.

Twitterowa wymiana zdań rozbawiła – ale i zastanowiła - tysiące ludzi. Jakim cudem Doug pamiętał o Neishi siedem lat później? I dlaczego w ogóle zdecydował się jej "pomóc"?

Mężczyzna stwierdził, że uznał to za swoiste "zobowiązanie do służby publicznej". Wspomniał też, że polegał po prostu na kalendarzu. Pomimo tak prostego wyjaśnienia, internauci spekulowali, że Doug jest podróżnikiem w czasie. Teraz Twitterowicze prześcigują się w prośbach o "usługi" mężczyzny jako personalnego… przypominacza. "Przypomnij mi, żebym zgasił światło w moim pokoju w ciągu tygodnia" - zażądała jedna osoba.

Doug przyznaje jednak, że nie może przecież pamiętać o wszystkim – nawet jeśli innym tak się właśnie wydaje. W odpowiedzi na prośbę o przypomnienie za 50 lat, Doug podjął wyzwanie z małym zastrzeżeniem. "Jeśli każdy z nas będzie żywy" – napisał.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także