GwiazdyNatalia Siwiec pozuje półnaga. Sukienka opadła jej prawie do kolan

Natalia Siwiec pozuje półnaga. Sukienka opadła jej prawie do kolan

Natalia Siwiec
Natalia Siwiec
Źródło zdjęć: © AKPA
oprac. KSA
28.04.2021 11:37

Natalia Siwiec wyjechała razem z rodziną na kolejne egzotyczne wakacje. Celebrytka odpoczywa oraz systematycznie publikuje nowe zdjęcia. Musi nieźle się nakombinować, aby kontent był różnorodny. Ostatnie zdjęcie z pewnością nie ujdzie uwadze internautów.

Natalia Siwiec zasłynęła głównie dzięki tytułowi Miss Euro, ale później konsekwentnie promowała się w show-biznesie i dziś jest jedną z najbardziej wpływowych celebrytek.

Natalia jest bardzo aktywna w social mediach, dlatego można podejrzeć każdy dzień z jej życia. W czasie pandemii są to głównie relacje z zagranicznych wakacji. Pomimo pandemii Siwiec wraz z mężem i córką regularnie wyjeżdżają na drugi koniec świata.

Wakacje marzeń

Obecnie są w popularnym meksykańskim kurorcie. Nic dziwnego, niedawno media obiegła informacja, że Natalia Siwiec kupiła w Tulum nieruchomość.

"Natalia mówiła, że nie wie jeszcze, gdzie jest jej miejsce na ziemi i gdzie chciałaby wychowywać Mię. Wciąż waha się między Warszawą a Tulum, ale całkiem możliwe, że w przyszłości będzie spędzać jeszcze więcej czasu w Meksyku" - twierdził informator Pudelka.

Jak na razie nie są znane żadne szczegóły, ale za nieruchomość w tym miejscu trzeba zapłacić od dwóch do kilkunastu milionów złotych. Natalia podobno wybrała posiadłość z basenem, więc to udogodnienie zapewne wiążę się z wyższą ceną.

Być może niedługo sama zainteresowana opowie fanom coś więcej, ale jak na razie skupia się na publikowaniu nowych zdjęć. Na ostatniej fotografii widać, jak pozuje odwrócona plecami do obiektywu, a na sobie ma tylko cienką sukienkę w kolorze pudrowego różu, którą prowokacyjnie zsunęła, jednocześnie odsłaniając część pośladków.

W komentarzach nie brakuje słów zachwytu nad sylwetką Natalii Siwiec. Influenserka ma ponad milion trzysta tysięcy obserwatorów i spora część z nich marzy, żeby być jak ona. Nic dziwnego.

Źródło artykułu:WP Kobieta