GwiazdyNatalia Siwiec nie ochrzci Mii. Celebrytka tłumaczy powody swojej decyzji

Natalia Siwiec nie ochrzci Mii. Celebrytka tłumaczy powody swojej decyzji

Natalia Siwiec tłumaczy się ze swojej decyzji,
Natalia Siwiec tłumaczy się ze swojej decyzji,
Źródło zdjęć: © AKPA
Marta Kutkowska

25.03.2021 17:57

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Natalia Siwiec jest kolejną gwiazdą, która nie planuje chrzcić dziecka. Powody wyjawiła fanom na swoim Instagramie.

Małgorzata Rozenek-Majdan, Magda Mołek, a także Anna Mucha. Grono gwiazd, które nie ochrzciły dzieci, staje się coraz większe. Celebrytki podają różne uzasadnienia swojej decyzji. Dla Małgorzaty Rozenek-Majdan, przeszkodą jest stanowisko Kościoła w kwestii in vitro. Magda Mołek twierdzi, że jej synowie będą mieli prawo do samodzielnego decydowania o swoim światopoglądzie w przyszłości. Anna Mucha zwyczajnie jest niewierząca. Jaki powód podaje Natalia Siwiec?

Modelka tłumaczy

Natalia Siwiec i Mariusz Raduszewski są szczęśliwymi rodzicami trzyletniej Mii. Aktualnie Natalia wraz z córką i partnerem przebywa w Meksyku. Modelka, podczas zabawy Q&A na swoim Instastory, poruszyła drażliwy temat pierwszego sakramentu córki.

Celebrytka uważa, że sama idea chrztu, tzn. zmycie grzechu pierworodnego, jest dla niej niezrozumiała:

"Mia nie była chrzczona i nie będzie, chyba że kiedyś sama podejmie taką decyzję. Nie zgadzam się z tym, że człowiek rodzi się z jakimś grzechem, więc nie mamy co zmywać. Chrzest to zaakceptowanie tego, że niby pochodzisz z grzechu. Każdy rodzi się czysty, dobry i może wykreować swoje życie tak, jak chce, bez żadnych obciążeń na wejściu".

Warto wspomnieć, że Natalia Siwiec określa się jako osobę wierzącą. Nazywa Boga "boską energią" i bliżej jest jej zdecydowanie do buddyzmu, który pochodzi od nauki o naturze umysłu.

Rozwój duchowy

Natalia Siwiec podkreśla także, że czuje się osobą uduchowioną. Czyta książki Paulo Coelho i poleca podręczniki do samorozwoju. Ostatnio influencerka weszła w polemikę z Viola Kołakowską, która zarzuciła jej "przynależność do sekty" i "pakt z diabłem", dzięki czemu "opływa w luksusy".

Modelka tak odpowiedziała zwolenniczce teorii spiskowych na portalu "Pudelek":

"Jest taka sekta, do której każdy może należeć – MIŁOŚĆ i kierowanie się miłością do bliźniego. Polecam każdemu. Ciężko jest jednak do niej przynależeć, bo warunki dla wielu niestety są niemożliwe do spełnienia. Bardzo ciężko traktować każdego z pozycji miłości i zrozumienia. Bez zawiści i życzenia źle".

Patrząc na zdjęcia roześmianej Mii, wydaje się, że "ta sekta", ma na nią świetny wpływ.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (15)
Zobacz także