Trwa ładowanie...

Nie tylko 8 marca. Wiemy, dlaczego mężczyźni kochają silne kobiety

W tym roku z okazji Dnia Kobiet głos oddajemy mężczyznom, którzy siłę kobiet nie tylko cenią, ale przede wszystkim widzą jej wartość. Słowo wstępu do poruszających i nietypowych życzeń napisała Katarzyna Sołtysik - redaktor naczelna WP Kobieta.

Share
Nie tylko 8 marca. Wiemy, dlaczego mężczyźni kochają silne kobietyŹródło: Wirtualna Polska
d2r889s

- Jesteś uparta jak kozioł - mówiła mama, która samodzielnie wychowała mnie i mojego brata. Już jako kilkulatka miałam własne zdanie, które dość stanowczo potrafiłam wyrazić. Dzisiaj wiem, że to silna kobieta wychowała silną kobietę. Jednak te dwadzieścia parę lat temu moja dziewczęca determinacja i stanowczość postrzegane były nie jako zaleta, ale jako wada. Często słyszałam, że jeśli taka będę, to żaden mężczyzna nie będzie mnie chciał. Najczęściej mówili to dorośli wtedy mężczyźni. Ten straszak na jakiś czas okazał się skuteczny. Parę ładnych lat zajęło mi zrozumienie, że siła jest moją mocną stroną, nie wadą, którą należy wyrugować. Na szczęście czasy, gdy siłę dziewczynek, a potem kobiet, uważano za wadę, bezpowrotnie już minęły.

Mówi się, że mężczyźni boją się silnych kobiet, bo to zagraża ich strefie komfortu. Nie wierzę w ten stereotyp. Mądrzy mężczyźni cenią silne kobiety. Kochają je i wspierają. Siła nie umniejsza naszej kobiecości, ale buduje nas. Nie zagraża sile mężczyzn, ale doskonale z nią współgra.

d2r889s

Dziewczyny, drogie Kobiety! Silne jesteście wspaniałe. Siłą jest pracowitość i determinacja w walce o lepsze jutro dla Was i Waszych rodzin. Waszą siłą jest mądrość i wrażliwość. Siłą jesteście Wy. Takie, jakie jesteście.

Wirtualna Polska jest kobietą. Silną kobietą, która ma ambicję być największym i najszybciej rozwijającym się medium internetowym w Polsce. Zawsze będziemy wspierać kobiety i budować ich poczucie wartości. Tak jak nasi bohaterowie, mężczyźni, którzy siłę kobiet nie tylko cenią, ale przede wszystkim widzą w niej ogromną wartość.

Katarzyna Sołtysik, Redaktor Naczelna WP Kobieta.

d2r889s
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2r889s
d2r889s