ModaNie tylko czerń i brąz! Tym razem wybierz kolorowy portfel

Nie tylko czerń i brąz! Tym razem wybierz kolorowy portfel

Nie tylko czerń i brąz! Tym razem wybierz kolorowy portfel
Źródło zdjęć: © iStock.com
Monika Zonenberg

11.12.2017 16:41

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Klasyczne, czarne i brązowe portfele to już przeżytek. Teraz modne są te, których barwa jest intensywna i wyrazista. Wybraliśmy najpiękniejsze kolorowe portfele, w których zakochasz się od pierwszego wejrzenia. Nawet ten dodatek powinien się wyróżniać!

Paragony, pieniądze, karty płatnicze, zdjęcia najbliższych i zwinięte karteczki z wypisanymi ważnymi rzeczami. Portfel to często w kobiecym świecie istne centrum sterowania. Jesteśmy przyzwyczajone do klasyki, która zawsze jest modna, lecz warto niekiedy pozwolić sobie na małe kolorystyczne szaleństwo. Nawet, jeśli twój strój zazwyczaj oparty jest na stonowanych barwach, portfel może być jego elementem szczególnym i wyróżniającym się. Czarna czy brązowa torba może stać się świetnym tłem dla portfela w intensywnym kolorze, który od razu przyciągnie wzrok.

Przy wyborze portfela zwróć uwagę na to, z czego jest wykonany. Jeśli preferujesz skórę, powinna być najlepszej jakości. Dobrym pomysłem jest też zakup tego, który jest lakierowany i pięknie błyszczy. Barwa, którą wybierzesz, musi być jedną z twoich ulubionych, byś nosiła portfel z wielką chęcią. Może pasować do szalika lub czapki - wtedy stylizacja będzie wyglądała na dobrze przemyślaną. Kolejną ważną do przemyślenia kwestią jest to, co nosisz na co dzień w portfelu. Jeśli lubisz mieć przy sobie zdjęcia bliskich, wybierz portfel, który ma w środku specjalnie przeznaczone do tego miejsce. Właścicielki dużej ilości kart płatniczych, wstępu, zniżkowych, do zbierania punktów i innych, powinny wybrać szeroki portfel, w którym nie zabraknie odpowiednich przegródek. Jeśli z kolei jesteś minimalistką i nie lubisz nosić przy sobie niepotrzebnych rzeczy, wybierz niewielki portfel. Jego dodatkowym plusem jest fakt, że zmieści się w każdej, nawet najmniejszej torebce.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (13)
Zobacz także