Nie żyje Gabriel Seweryn. Miał 56 lat

Nie żyje Gabriel Seweryn. Miał 56 lat

Gabriel Seweryn nie żyje
Gabriel Seweryn nie żyje
Źródło zdjęć: © AKPA
28.11.2023 20:50

Nie żyje Gabriel Seweryn, bohater programu "Królowe życia", a także wieloletni projektant futer. Mężczyzna zmarł nagle 28 listopada w głogowskim szpitalu. Miał 56 lat.

Nie żyje Gabriel Seweryn. Projektant futer oraz bohater kilku sezonów programu "Królowe życia", znany też jako "Versace z Głogowa", zmarł niespodziewanie 28 listopada, po tym, jak trafił do głogowskiego szpitala. Mężczyzna miał 56 lat.

Nie żyje Gabriel Seweryn

Śmierć bohatera "Królowych życia" potwierdziła Ewa Todorov, rzeczniczka Głogowskiego Szpitala Powiatowego.

- Około godziny 15.30 pacjent został przyjęty na SOR z objawami bólu w klatce piersiowej. Wykonano badania laboratoryjne, podłączono pacjentowi płyny i podano mu leki. Po około dwóch godzinach, kiedy się już wydawało, że będzie lepiej, doszło do nagłego zatrzymania krążenia. Mimo podjętej reanimacji, która trwała długo, nie udało się przywrócić funkcji życiowych mężczyzny – podkreśliła Todorov.

Rzeczniczka Głogowskiego Szpitala Powiatowego potwierdziła w rozmowie z Pudelkiem, że zgon mężczyzny stwierdzono po godzinie 18:00. Przyczyna śmierci wciąż nie jest znana.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Gabriel Seweryn nie żyje. Kim był?

Gabriel Seweryn od wielu lat prowadził w Głogowie własną pracownię futer. Karierę w telewizji TTV rozpoczął w 2016 roku razem ze swoim ówczesnym partnerem, Rafałem Grabiasem. Celebryci odeszli z "Królowych życia" po ósmym sezonie - tłumaczyli to znużeniem formatem, ale także chęcią naprawy związku, który przechodził kryzys. Relacja jednak nie przetrwała próby czasu, a w 2020 roku Seweryn pokazał się z nowym partnerem, Kamilem.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (7)
Zobacz także