Blisko ludziNiecodzienna stylizacja Emmanuela Macrona. Tak chce zawalczyć o wygraną?

Niecodzienna stylizacja Emmanuela Macrona. Tak chce zawalczyć o wygraną?

Emmanuel Macron zadziwił wyborców nietypową fotografią
Emmanuel Macron zadziwił wyborców nietypową fotografią
Źródło zdjęć: © East News | Blondet Eliot/ABACA
19.04.2022 10:19, aktualizacja: 19.04.2022 11:54

We Francji trwa polityczny wyścig pomiędzy kandydatami na następną prezydencką kadencję. Emmanuel Macron walczy z Marine Le Pen, która depcze mu po piętach. Obecny prezydent chwyta się różnych sztuczek, aby pozostać na swoim stanowisku.

Sytuacja związana z prezydenckimi wyborami we Francji stała się napięta. Wyniki pierwszej tury pokazały, że jeśli Macron zamierza wygrać ze swoją przeciwniczką, musi się naprawdę mocno postarać. Na obecnego prezydenta głos oddało 27,8 procent Francuzów. Marine Le Pen dostała niewiele mniej, bo 23,1 procent głosów. Media donoszą, że Emmanuel Macron chce wypróbować każdego możliwego sposobu na to, aby wygrać kolejną kadencję. Jego najnowsze zdjęcia mają być tego niecodziennym przykładem.

We Francji trwa zacięta rywalizacja. Tak Macron próbuje zjednać sobie wyborców?

Druga tura głosowania już 24 kwietnia. Do tego momentu kandydaci szukają poparcia, wygłaszając przemowy, które mają przekonać do nich głosujących. Choć początkowo Macron nie czuł zagrożenia ze strony Le Pen, obecnie czuje oddech konkurencji na plecach. Z tego też względu podejmuje różnorakie działania, aby zjednać sobie niezdecydowanych rodaków.

Na oficjalnym Instagramie fotografa Macrona pojawiła się galeria zdjęć, przedstawiająca obecnego prezydenta w różnych okolicznościach. Jedna fotografia szczególnie przyciąga uwagę.

Macron zapozował do niej bowiem na pomarańczowej kanapie, przyjmując wyluzowaną postawę i... odsłaniając tors. Czy taki gest sprawi, że polityk wygra w prezydenckim wyścigu? Czas pokaże!

Wyluzowany Emmanuel Macron zapozował do zdjęcia
Wyluzowany Emmanuel Macron zapozował do zdjęcia © Instagram | soazigdelamoissonniere

Kandydatura Marine Le Pen wzbudza kontrowersje

Przeciwniczka Macrona nie ukrywa, że chciałaby znaleźć drogę, która pozwoli na porozumienie się z Rosją. Prawicowa Le Pen mocno sprzeciwia się sankcjom na rosyjski gaz i ropę naftową.

Polityczka nie ukrywa również, że jest nieprzychylnie nastawiona do muzułmańskiej mniejszości, która zamieszkuje Francję. Wiele osób spekuluje, że jej wygrana byłaby bardzo szkodliwa dla całej Europy.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Wybory Francuzów wpłyną na Polskę? "Jej zwycięstwo byłoby szkodliwe"

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także