Trwa ładowanie...

Nieszczęśliwa córka Jolie i Pitt. Miliardy nie wystarczyły, i tak próbowała uciec z domu

Związek, a następnie rozwód Angeliny Jolie i Brada Pitta, to były jedne z najgłośniej komentowanych wydarzeń w świecie show biznesu. Rozstanie bardzo przeżyły ich dzieci, którym nie pomaga publiczne pranie brudów przez rodziców. Jedna z nich, Shiloh, postanowiła nawet uciec z domu.
Share
Shiloh Jolie-Pitt urodziła się w maju 2006 roku
Shiloh Jolie-Pitt urodziła się w maju 2006 rokuŹródło: ONS.pl
d2p77r5

"Jest najbardziej wrażliwa ze wszystkich dzieci, to ona szczególnie martwi się rozwodem" - pisze magazyn Star o dziecku znanych rodziców. "Minęły dwa lata, a ona wciąż boryka się z problemami. To był jeden wstrząs po drugim. Brad i Angelina mówią, że chcą tego, co najlepsze dla dzieci, ale oboje są zbyt uparci, aby ustąpić".

Córka znanej pary zaczęła się ostatnio coraz bardziej buntować. Nie dość, że znajomi jej rodziców twierdzą, że regularnie wyładowuje się na rodzeństwie, to informator tego samego magazynu twierdzi, że sprawy zaczynają być coraz poważniejsze. "Kilka miesięcy temu Shiloh uciekła z domu i nie było jej przez wiele godzin, zanim ktokolwiek zdał sobie z tego sprawę. Kiedy jest w mieszkaniu, wdaje się w bójki z braćmi, wyładowuje swoją frustrację na rodzeństwie" - pisze magazyn.

Co więcej, relacje z rodzicami też do najlepszych nie należą. Shiloh nie chce rozmawiać ze swoim ojcem, nawet kiedy on do niej wydzwania. Pytanie, czy jej zachowanie jest elementem młodzieńczego buntu, czy zostało wywołane przez wojnę między rodzicami.

Masz historię, którą chciałbyś się podzielić? Prześlij nam ją przez dziejesie.wp.pl

d2p77r5

Podziel się opinią

Share
d2p77r5
d2p77r5