Trwa ładowanie...
d1tpcl0

"Nigdy nie jesteś za stary na naukę selfie". Te pary to udowadniają

W internecie krąży wiele zabawnych filmików. Te, które pokazują osoby w dojrzałym wieku walczące z nową technologią, budzą zainteresowanie. Zapewne nie raz sami widzieliście, jak babcia dziwi się na widok tableta albo dziadek zszokowany jest możliwością przeprowadzenia video rozmowy. Wielu seniorów nie ma dzisiaj problemu z obsługą urządzeń elektronicznych - idą z duchem czasu niemal równolegle ze swoimi wnukami. Tak też jest z umiejętnością robienia selfie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Nigdy nie jesteś za stary na naukę selfie". Te pary to udowadniają
(123RF.COM)
d1tpcl0

Dziubek czy język? Lewy profil czy prawy? A może niżej podbródek? Nie, lepiej wyżej, tak będzie znacznie korzystniej. – To dylematy robienia selfie.
- Kręcisz film - mówi żona. Ale mąż nie słyszy, gdyż zajęty jest ćwiczeniem odpowiedniego ułożenia języka. Będąc tak skupionym, nie zwraca się uwagi na słowa partnerki.

Zobacz też: Orłoś uczy jak zrobić "idealne" selfie!

- Masz tu palec, wkładasz tu palec – mówi inna kobieta do swojego partnera, który niezbyt dobrze radzi sobie z ustawieniem kamery. – Wyżej – mówi. – Niżej – odpowiada mężczyzna. – Nie, wyżej – upiera się ona. I można tak bez końca, a problem ten pojawia się przy selfie niezależnie od wieku.
- Musisz tutaj złapać, tu nacisnąć i tutaj, o tutaj przytrzymać – tłumaczy dziewczyna swojej koleżance. Ile to trzeba włożyć pracy w dobre selfie, prawda?
Film, w którym zmontowano kilka takich zabawnych historii, opublikowano na facebooku America's Funniest Home Videos. Zobaczcie, jak oni sobie radzili.

d1tpcl0

Podziel się opinią

Share

d1tpcl0

d1tpcl0