Blisko ludzi"Nigdy nie jesteś za stary na naukę selfie". Te pary to udowadniają

"Nigdy nie jesteś za stary na naukę selfie". Te pary to udowadniają

"Nigdy nie jesteś za stary na naukę selfie". Te pary to udowadniają
Źródło zdjęć: © 123RF.COM

13.07.2017 14:02, aktual.: 13.07.2017 16:52

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W internecie krąży wiele zabawnych filmików. Te, które pokazują osoby w dojrzałym wieku walczące z nową technologią, budzą zainteresowanie. Zapewne nie raz sami widzieliście, jak babcia dziwi się na widok tableta albo dziadek zszokowany jest możliwością przeprowadzenia video rozmowy. Wielu seniorów nie ma dzisiaj problemu z obsługą urządzeń elektronicznych - idą z duchem czasu niemal równolegle ze swoimi wnukami. Tak też jest z umiejętnością robienia selfie.

Dziubek czy język? Lewy profil czy prawy? A może niżej podbródek? Nie, lepiej wyżej, tak będzie znacznie korzystniej. – To dylematy robienia selfie.
- Kręcisz film - mówi żona. Ale mąż nie słyszy, gdyż zajęty jest ćwiczeniem odpowiedniego ułożenia języka. Będąc tak skupionym, nie zwraca się uwagi na słowa partnerki.

- Masz tu palec, wkładasz tu palec – mówi inna kobieta do swojego partnera, który niezbyt dobrze radzi sobie z ustawieniem kamery. – Wyżej – mówi. – Niżej – odpowiada mężczyzna. – Nie, wyżej – upiera się ona. I można tak bez końca, a problem ten pojawia się przy selfie niezależnie od wieku.
- Musisz tutaj złapać, tu nacisnąć i tutaj, o tutaj przytrzymać – tłumaczy dziewczyna swojej koleżance. Ile to trzeba włożyć pracy w dobre selfie, prawda?
Film, w którym zmontowano kilka takich zabawnych historii, opublikowano na facebooku America's Funniest Home Videos. Zobaczcie, jak oni sobie radzili.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także