Trwa ładowanie...
dy7md5g

Nowa kampania Swarovski na Walentynki. Nie tylko dla heteroseksualnych

Walentynki tuż tuż i właśnie na tę okazję Swarovski przygotował seksowną kampanię skierowaną do wszystkich zakochanych. W najnowszym spocie marki występują znane pary. Również te homoseksualne. - Swarovski z dumą wspiera różnorodność i miłość we wszystkich jej postaciach - dodaje dyrektor artystyczna marki Nathalie Colin.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Karlie Kloss w najnowszym spocie Swarovski.
Karlie Kloss w najnowszym spocie Swarovski. (Instagram.com)
dy7md5g

W najnowszym spocie marki Swarvoski występują znane z mediów wpływowe pary. Na romantycznym obrazku możemy oglądać m.in. włoską blogerkę Chiarę Ferragni i jej narzeczonego Fedeza. Występują tu także ambasadorowie marki Karlie Kloss i hiszpański model Andres Velencoso. Przy okazji Walentynek Swarovski nie zapomniał także o zakochanych homoseksualistach. Dlatego w spocie wzięły udział Ruth Bell i Veronika Krajplova, a także Kim Willecke i Sean Dubberke.

Uwagę przyciągają przede wszystkim roześmiane, szczęśliwe blondynki, które na krótkim filmiku podarowują sobie prezenty. Swarovski pokazał ten sposób, że można być zakochanym niezależnie od orientacji. Eleganckim i subtelnym spotem marka podkreśla, że Walentynki to święto dla każdego. Bez względu na upodobania, poglądy czy kolor skóry.

dy7md5g

Podziel się opinią

Share

dy7md5g

dy7md5g