Nowy trend na noszenie majtek. Nie każdy będzie zachwycony

Nowy trend na noszenie majtek. Nie każdy będzie zachwycony

Nowy trend
Nowy trend
Źródło zdjęć: © TikTok | @jmeggs
02.05.2023 15:37, aktualizacja: 02.05.2023 16:45

Ten trend podbija internet. Kobiety pokazują oryginalny sposób na noszenie góry od kostiumu. Zamiast szukać jej w sklepie, wykorzystują do tego... majtki. Czy ta moda przyjmie się również na polskich plażach?

Pewna tiktokerka pokazała, jak można w prosty sposób zrobić oryginalny kostium. Rozwiązaniem ma być góra od bikini wykonana z majtek. Jak twierdzi, dzięki temu strój zyska całkiem nowy wygląd.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Góra od bikini zrobiona z majtek

Aby wykonać ten trik, potrzebujemy dwóch par majtek od kostiumu kąpielowego. Należy włożyć je tak, by jeden otwór na nogę znalazł się pod biustem, a drugi wokół ramienia. Z kolei część, która zwykle zasłania pośladki, powinna znaleźć się na biuście. Drugie majtki zakładamy analogicznie na drugie ramię.

Efekt finalny
Efekt finalny© TikTok | @jmeggs

Wideo wyświetliło na TikToku prawie milion osób. Nie brakowało pochwał. "Super kreatywne" - czytamy pod nagraniem.

Pojawiły się też komentarze od osób, które raczej nie mają skorzystać z triku. "Potrzebuję większego podparcia niż to", "To chyba żart" - pisali internauci.

Jedna z użytkowniczek wyznała, że wypróbowała sposób, ale problem pojawił się, gdy chciała zdjąć z siebie strój. Zajęło jej to kilkanaście minut.

Królowa bikini

W odpowiedzi na spore zainteresowanie tiktokerka zaczęła publikować coraz więcej propozycji niestandardowego noszenia bikini. Zaprezentowała różne konfiguracje, z jedną parą majtek, jak też z dwoma. Pokazywała również, jak trend będzie prezentować się w przypadku bikini o różnych kolorach.

O ile pomysł może wydawać się ciekawy, trzeba mieć na uwadze, że taki strój może nie być wygodny. Po drugie założenie czy ściągnięcie go w przebieralni znacznie wydłuża zmianę ubrań. Poza tym nie nadaje się on w przypadku kobiet o większym biuście, które potrzebują nie tylko czegoś, co zasłoni, ale również dobrze podtrzyma i uniesie ich piersi.

Zapraszamy na grupę na Facebooku - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta