Trwa ładowanie...
d3x2l3k

Oddała swój komunijny prezent. Przekazała go chorym dzieciom

9-letnia dziewczynka przekazała podopiecznym lubelskiego hospicjum 1500 zł. Pieniądze były prezentem, jaki otrzymała z okazji swojej Pierwszej Komunii.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dziewczynka przekazała 1500 zł chorym dzieciom.
Dziewczynka przekazała 1500 zł chorym dzieciom. (Facebook.com)
d3x2l3k

Pierwsza Komunia Święta coraz bardziej przypominać zaczyna wesele. Wystawne imprezy, limuzyny czy w końcu drogie prezenty na stałe wpisały się już w krajobraz majowych uroczystości. Na szczęście 9-letnia Julia postanowiła spędzić ten dzień inaczej. Dziewczynka przekazała bowiem pieniądze, które otrzymała od gości, podopiecznym Lubelskiego Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia. "Kochani, otrzymaliśmy bardzo wzruszający prezent od Julii, która przystąpiła do Pierwszej Komunii Świętej. Piękny gest małego dziecka dla naszych Podopiecznych, który wywołał wyjątkowe emocje wśród naszych pracowników i wolontariuszy. Dziękujemy Julii i Jej rodzicom za wielkie serca i chęć pomocy" – czytamy na Facebooku lubelskiej placówki.

Do pieniędzy Julia dołączyła własnoręcznie wykonaną laurkę. – "Ofiara w kwocie 1500 zł dla dzieci z Hospicjum Małego Księcia w Lublinie od Julii (9 lat) z Włodawy" – pisze dziewczynka. – "Nie było mnie, kiedy ta dziewczynka przyjechała do hospicjum ze swoimi rodzicami. Julia przekazała pieniądze, które zebrała z okazji I Komunii Świętej. To jest pierwsza tego typu sytuacja. Wszyscy byliśmy tym bardzo wzruszeni. Dla mnie osobiście to zachowanie dziecka jest mistyczne i głęboko duchowe. Myślę, że jest to owoc cudownego wychowania dziewczynki przez jej rodziców" – podkreśla w rozmowie z Dziennikiem Wschodnim ojciec Filip Buczyński, założyciel i prezes Lubelskiego Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia w Lublinie.

d3x2l3k

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

ZOBACZ TEŻ: Tak wykonasz klasyczny makijaż w stylu francuskim - idealny na wiele okazji! Tutorial odtwarzający look Kristiny Bazan

Oglądaj swoje ulubione programy za darmo na komputerze, telefonie i telewizorze! Sprawdź WP Pilot!

d3x2l3k

Podziel się opinią

Share

d3x2l3k

d3x2l3k
d3x2l3k