Trwa ładowanie...

Odwiedziła z córką salon fryzjerski. Fani nie zostawili na Drew Barrymore suchej nitki

Aktorka Drew Barrymore postanowiła spędzić miłe chwile w towarzystwie córeczki Olive w salonie fryzjerskim. Podzieliła się nimi za pośrednictwem mediów społecznościowych. Dziewczynka wraz z mamą pozują na zdjęciu z folią do farbowania włosów na głowach. To wystarczyło, by gwiazdę zhejtowano.

Share
Odwiedziła z córką salon fryzjerski. Fani nie zostawili na Drew Barrymore suchej nitki
Źródło: Instagram.com
d2yacvv

Drew przygotowuje się obecnie do nakręcenia kolejnej serii hitu Netflixa "Santa Clarita Diet". W tym czasie aktorka postanowiła wybrać się do salonu fryzjerskiego wraz z córką Olive, która towarzyszyła mamie w zabiegach upiększających. Na zdjeciu widać, jak dziewczynka siedzi fotelu fryzjerskim, a na głowie ma folię używaną przy farbowaniu włosów.

Aktorka w opisie zdjęcia wyjaśniła, że dziewczynka ma nałożoną ma na włosy odżywkę, by móc naśladować mamę. Zdjęcie zebrało ponad 120 tysięcy polubień, ale i setki krytycznych komentarzy, których autorzy najwyraźniej nie przeczytali wyjaśnienia. Z góry założyli, że gwiazda farbuje dziecku włosy.

"Olive jest o wiele za młoda, na farbowanie włosów" - napisała niewzruszona internautka, która poparło wielu obserwatorów aktorki.

d2yacvv

Drew nie jest jedyną sławną mamą, która jest poddawana regularnej kontroli i boleśnie osądzona przez internautów. Pink znalazła się w ogniu krytyki, kiedy na Snapchacie pokazała, jak karmi syna piersią, a na Instagramie - jak gotuje obiad z dzieckiem w nosidle na piersi. Kim Kardashian naraziła się na gniew fanów, gdy opublikowała zdjęcie małego Saint w fotelu samochodowym skierowanym ku przodowi auta. Nie jest łatwo wychowywać dziecko w blasku fleszy i dobie, w której tak wielu jest wszystkowiedzących specjalistów.

Celińska: "Wychowanie dzieci było trudne przez alkohol. Opatrzność mi pomogła!"

d2yacvv

Podziel się opinią

Share
d2yacvv
d2yacvv