Ogród Dowbor zachwyca. Dziś się już takich nie widuje

Ogród Dowbor zachwyca. Dziś się już takich nie widuje

Katarzyna Dowbor pochwaliła się zdjęciami własnego ogrodu
Katarzyna Dowbor pochwaliła się zdjęciami własnego ogrodu
Źródło zdjęć: © Instagram | Katarzyna Dowbor
28.06.2023 10:25, aktualizacja: 28.06.2023 11:59

Katarzyna Dowbor podzieliła się z instagramowymi fanami zdjęciami oraz nagraniem, na których pokazała fragment swojego ogrodu. Dziennikarka nie może narzekać na brak zajęć - w wolnych chwilach pielęgnuje okazałe grządki pełne świeżych warzyw.

Katarzyna Dowbor lubi dzielić się ze swoimi fanami urywkami codziennego życia. Była prowadząca "Nasz nowy dom" mieszka w niewielkiej miejscowości, gdzie posiada dom z ogrodem. Na działce nie zabrakło miejsca na własny warzywniak. Widać, że taki "slow life" dziennikarce bardzo odpowiada.

Katarzyna Dowbor pokazała warzywniak. Na zagonkach widać okazałe sadzonki

Katarzyna Dowbor bardzo dba o swój dom oraz działkę. Ostatnio dziennikarka postanowiła podzielić się z internautami jednym ze swoich hobby, jakim jest ogrodnictwo.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

W ogrodzie Katarzyny Dowbor, oprócz drzew, krzewów i kwiatów, znalazło się miejsce na grządki, gdzie dziennikarka zasiała wiele rodzajów warzyw.

- Botwinka jest, będzie chłodnik. Popatrzcie, jak pięknie wyrosło (...). Weźmiemy jeszcze trochę do obiadu sałaty. Jaka to przyjemność, kiedy można własne warzywa podać do obiadu. Cudownie! (...) Uwielbiam patrzeć na ten warzywniak, kiedy on tak kwitnie i rośnie - mówiła Katarzyna Dowbor na nagraniu, które skierowała wprost do swoich instagramowych obserwatorów.

Trzeba przyznać, że całość robi wrażenie. Zwłaszcza biorąc pod uwagę, jak wyglądał ten zakątek działki dziennikarki jeszcze na początku maja. Katarzyna Dowbor włożyła naprawdę dużo pracy w to, aby stworzyć tam warzywniak takich rozmiarów.

Tak mieszka Katarzyna Dowbor

Na Instagramie, oprócz ogrodu, możemy też zobaczyć zdjęcia domu Katarzyny Dowbor. Dziennikarka mieszka w domu jednorodzinnym, który został urządzony bardzo przytulnie. We wnętrzach nie brak drewna, a centralną częścią zdaje się być kuchnia. W białym kredensie wyeksponowana została zastawa.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was! Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl