Trwa ładowanie...

Ola Żebrowska i ciążowy dylemat: w spodniach czy bez?

Ola Żebrowska jest po raz trzeci w ciąży. Żona Michała Żebrowskiego pokazuje na Instagramie kulisy swojego życia w czasie pandemii. Jak zwykle nie brakuje jej poczucia humoru.
Share
Ola Żebrowska i ciążowy dylemat: w spodniach czy bez?
Źródło: EASTNEWS
d2znxg4

Ola Żebrowska kilka miesięcy temu zdradziła, że razem z mężem spodziewa się trzeciego dziecka. Ola jest mamą Franciszka i Henryka. Za kilka miesięcy na świecie pojawi się kolejny potomek. Tymczasem żona Michała Żebrowskiego zmaga się z problemami typowymi dla kobiet w ciąży. Podstawowy? W co się ubrać, a raczej – w które ubrania jeszcze się mieszczę?

Ola Żebrowska: w spodniach czy bez?

Sądząc po ostatnim zdjęciu Żebrowskiej, jej ulubioną opcją są pidżamy albo… sama bielizna. Problem w tym, że nie wszyscy członkowie rodziny Żebrowskich podzielają entuzjazm Oli do chodzenia bez spodni. Zdaje się, że Henryk i Franciszek mają pewne obiekcje i nie akceptują matczynego zamiłowania do komfortu (czyli chodzenia bez spodni).

d2znxg4

Tą historią Żebrowska podzieliła się publikując ostatnie zdjęcie na Instagramie. Gwiazda stoi w samej bieliźnie przed otwartą szafą i jak większość kobiet w czasie kwarantanny musi zdecydować: wygoda czy wygląd. Z podpisu pod zdjęciem wnioskujemy, że maluch rosnący w jej brzuchu jest miłośnikiem wygody. Starsi synowie woleliby, aby Żebrowska jednak coś na siebie włożyła.

Angielski opis zdjęcia daje też szanse na inną interpretację. Możliwe, że miłośnikiem Oli bez spodni jest Michał Żebrowski, bo używając słowa "baby” gwiazda może mówić zarówno o dzieciach, jak o ukochanym.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2znxg4

Podziel się opinią

Share
d2znxg4
d2znxg4