Blisko ludziOlga Frycz odpowiedziała na komentarz obserwatorki. Dotyczył opieki nad dzieckiem

Olga Frycz odpowiedziała na komentarz obserwatorki. Dotyczył opieki nad dzieckiem

Olga Frycz odpowiedziała na komnetarz fanki
Olga Frycz odpowiedziała na komnetarz fanki
Źródło zdjęć: © East News
15.07.2020 18:42, aktualizacja: 01.03.2022 13:34

Olga Frycz oficjalnie poinformowała o tym, że nie jest już w związku z ojcem swojej córki Heleny. Od tej pory dostaje wiele pytań o to, jak dzieli opiekę nad dzieckiem. Na jeden z takich dociekliwych komentarzy odpowiedziała.

Wiadomość o zakończeniu związku Olgi Frycz i Grzegorza Sobieszka była dużym zaskoczeniem. Jednak para od razu poinformowała, że ich rozłąka nie wpłynie na relacje żadnego z rodziców z ich córka Heleną. "Mamy najcudowniejszą córkę na świecie, obydwoje kochamy Helenę miłością nie do opisania i właśnie dlatego rozstajemy się w porozumieniu i zgodzie. […] Jesteśmy rodzicami i dobro dziecka jest dla nas sprawą priorytetową, a wspólne wyjazdy, spacery, pikniki, place zabaw i czas, który wciąż razem spędzamy z Heleną, jest dla nas najcenniejszy" – zapowiadała wtedy para.

Olga Frycz o podziale obowiązków ze swoim byłym partnerem

Pomimo obszernego oświadczenia niektórzy internauci wciąż dopytują o to, jak dzielą się czasem spędzanym z małą Helenką. Na jeden z takich ciekawskich komentarzy zdecydowała się odpowiedzieć aktorka. Pod postem, w którym gwiazda dzieliła się miejscami, w których dzieci mogą beztrosko bawić się w piasku, obserwatorka zapytała o podział obowiązków. "Twoja córeczka to chyba bardzo mało czasu spędza z tatą? Podziwiam, że spoczywa na twoich barkach całość wychowania" – napisała.

Na odpowiedź nie musiała długo czekać. Olga Frycz dosadnie wyjaśniła, jak wygląda podział opieki. "Moja córeczka spędza ze swoim tatą bardzo dużo czasu, bo opieką staramy się dzielić po równo" - zakończyła dyskusję.