Trwa ładowanie...

Olivier Janiak i Karolina Malinowska. Zabrali syna na koncert Taco Hemingwaya i Dawida Podsiadły

Na koncercie Taco Hemingwaya i Dawida Podsiadły pojawił się Olivier Janiak z żoną i synem. "Rodzinnie na Narodowym. Absolutny SZTOS. Szacunek dla artystów, którzy zrobili światowe show. Najlepsze, jakie widziałem w Polsce" – napisał na swoim koncie na Instagramie.

Share
Olivier Janiak i Karolina Malinowska. Zabrali syna na koncert Taco Hemingwaya i Dawida Podsiadły
Źródło: ONS.pl
d32ati6

Dawid Podsiadło i Taco Hemingway na Stadionie Narodowym

"Muzyka łączy pokolenia" to powiedzenie, które świetnie określa ostatni koncert Dawida Podsiadły i Taco Hemingwaya na stadionie narodowym. Zarówno na trybunach, jak i na płycie stadionu, bawiło się wiele gwiazd, m.in. Lara Gessler, Magda Mołek czy Maffashion. Na koncercie pojawił się również Olivier Janiak z Karoliną Malinowską. Towarzyszył im syn.

Olivier Janiak i Karolina Malinowska na koncercie Taco Hemingwaya i Dawida Podsiadły

"Rodzinnie na Narodowym. Absolutny SZTOS. Szacunek dla artystów, którzy zrobili światowe show. Najlepsze, jakie widziałem w Polsce. Dawid i TACO. Brawa dla całej ekipy, realizacji i pozostałych artystów i dla publiki" – czytamy na instagramowym koncie prezentera. Do wpisu dołączył rodzinne zdjęcie z koncertu.

Widać, że występ Taco Hemingway i Dawida Podsiadły wzbudził dużo emocji. W komentarzach pojawiło się wiele opinii zazdrosnych internautów, którym nie udało się kupić biletu lub dotrzeć na koncert. Zdjęcie Janiaka polubiła również Grażyna Torbicka. Pokazuje to, że duet, który wystąpił na stadionie narodowym ma wielu fanów w różnym wieku.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz także: Co sekundę na wysypisko trafia ciężarówka ubrań. Mania zakupów przerasta ludzi

d32ati6

Podziel się opinią

Share
d32ati6
d32ati6