Trwa ładowanie...
d2izrsx

Strajk Klimatyczny. Dawid Podsiadło: "Jestem dumny z młodych ludzi"

Tuż przed poniedziałkowym szczytem ONZ w Nowym Jorku na całym świecie odbywają się protesty przeciwko zmianom klimatycznym. Strajk Klimatyczny poparł Dawid Podsiadło.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Dawid Podsiadło wspiera Młodzieżowy Strajk Klimatyczny
Dawid Podsiadło wspiera Młodzieżowy Strajk Klimatyczny (ONS.pl)
d2izrsx

Protesty pod nazwą "Strajk Klimatyczny" przeciwko bierności polityków wobec kryzysu klimatycznego odbywają się w sumie w 139 krajach świata. W Polsce organizatorem Protestu Tysięcy Miast jest Młodzieżowy Strajk Klimatyczny. Marsze i pikiety mają miejsce m.in. w Warszawie, Lublinie, Łodzi, Olsztynie, Wrocławiu, Opolu, Białymstoku i Szczecinie. W sumie w akcji bierze udział 68 polskich miast. Szacuje się, że w samej Warszawie na protest mogło przyjść nawet 10 tys. osób.

Strajk Klimatyczny - Dawid Podsiadło wsparł akcję

Dawid Podsiadło zamieścił na Facebooku wpis, w którym daje wyraz poparcia dla Strajku Klimatycznego. "Jestem dumny, że młodzi ludzie przypominają o czym powinniśmy myśleć dziś, żeby w przyszłości móc w ogóle myśleć" - napisał. Jego post polubiło prawie 2 tys. osób. "Brawo! Ogromny szacunek za Twoją postawę i działalność!" - napisał jeden z fanów. "Jeżeli nie weźmiemy tego w swoje ręce, to strach pomyśleć, co się stanie" - czytamy w innym komentarzu.

Zobacz także: Ekstremalna wyprawa tylko dla mężczyzn. "Muszą żebrać o jedzenie i spanie"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2izrsx

Podziel się opinią

Share
d2izrsx
d2izrsx