Osoby noszące takie imiona dożywają sędziwego wieku. Krótka lista

Osoby o tych imionach mają cieszyć się długim życiem
Osoby o tych imionach mają cieszyć się długim życiem
Źródło zdjęć: © Adobe Stock | V.Kreinacke 0027 82 3958107

10.03.2023 07:58, aktual.: 10.03.2023 18:56

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Dla wielu osób, imię może wiele powiedzieć np. o charakterze danego człowieka. Niektórzy wierzą, że osoby o konkretnych imionach długo cieszą się dobrą formą i żyją dłużej.

Moc, jaka kryje się za imionami intryguje wiele osób. Są tacy, którzy wierzą, że imiona niosą za sobą nie tylko informacje o osobowości danego człowieka, ale mogą wiele powiedzieć o jego losach.

Okazuje się, że osoby o trzech konkretnych imionach przez długo czas cieszą się dobrym zdrowiem i świetną formą, dlatego mają dożywać późnej starości. Sprawdź, czy jesteś na liście. Nie warto jednak podchodzić do tego z nadmierną powagą i w życiu skupić się raczej na zdrowej diecie, aktywności fizycznej i regularnych badaniach.

Zofia

Osoby o tym imieniu są wyjątkowo pracowite i energiczne, a swoim entuzjazmem potrafią zarażać innych, przez co łatwo stają się liderkami w grupie. Nie potrafią usiedzieć w jednym miejscu, ciągle poszukując nowych wyzwań, przez co całe życie są bardzo aktywne, nie zatrzymując się nawet na emeryturze.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Być może pozytywne usposobienie w połączeniu z dużą aktywnością to sposób na dobre i długie życie? Zofie to zwykle także ciepłe i rodzinne osoby, które w razie potrzeby są w stanie porzucić swoją karierę dla dobra najbliższych.

Wojciech

Mężczyźni o tych imionach są zwykle spokojni, opanowani i pragmatyczni. Są bardzo dobrymi organizatorami i wytrwale dążą do celu. To także pogodni ludzie, choć często nieco introwertyczni.

Zwykle nie lubią wielkich zmian, a gdy już znajdą swoje miejsce na ziemi, robią wszystko, żeby było idealne zarówno dla nich, jak i ich rodzin. Choć życie z osobami o tym imieniu nie jest najłatwiejsze ze względu na to, że zdecydowanie wolą zamknąć się w pokoju z książką niż udzielać w gronie rodzinnym. Spokojne usposobienie sprzyja unikaniu nerwowych sytuacji, co zdecydowanie może wpływać jeśli nie na długość, to na komfort życia.

Olga

To zwykle kobiety bardzo mądre, które twardo stąpają po ziemi. Są też bardzo ciepłe i rodzinne, a także wyjątkowo dobrze zorganizowane i odpowiedzialne. To świetny pracownik, który ze spokojem i rzetelnością wykonuje swoje obowiązki.

Olgi nie ulegają toksycznym i gwałtownym emocjom, potrafią także stawiać granice, a jasne sytuacje sprawiają, że zwykle nie komplikują swojego życia, co z pewnością przekłada się na spokój, tak ważny w życiu.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (12)
Zobacz także