ModaPakuj walizkę! Najlepsze modele do 200 zł w fajnych promocjach

Pakuj walizkę! Najlepsze modele do 200 zł w fajnych promocjach

Pakuj walizkę! Najlepsze modele do 200 zł w fajnych promocjach
Źródło zdjęć: © WP.PL
29.11.2017 13:39, aktualizacja: 29.11.2017 16:49

Choć sezon urlopowy to teraz czysta abstrakcja, mamy kilka patentów, jak odrobinę przybliżyć myśli do lata. Znaleźliśmy kilka pakownych, niedużych walizek na kółkach w dobrych cenach. To pomysł na inspirujący do podróży prezent i dobra okazja, bo kiedy zrobi się ciepło – nie będzie ani takich cen, ani tak dużego wyboru, jak teraz. Przykładowe modele mamy w dobrych promocjach od 159 do 199 zł. Wiele z nich przeceniono o ponad połowę.

Idealna walizka na kółkach – najważniejsze cechy

Nasza inspiracja na dzisiaj to małe i średnie walizki na kółkach. Czekają nas świąteczne wyjazdy do rodziny i okazje do obdarowywania innych prezentami.

Na udaną podróż polecamy walizki wykonane z trwałych, sztywnych, ale elastycznych materiałów. Szczegółowo opisywaliśmy poszczególne materiały przy okazji tematu o rodzinnych, kompletnych zestawach walizek. Najważniejsza przy wyborze jest częstotliwość podróży – bo sztywne walizki łatwiej utrzymać w czystości. Ważne są też preferencje co do rozmiaru, bo walizka musi być pakowna. Jeśli docelowo nasza walizka na kółkach będzie nam służyła w czasie podróży lotniczych – koniecznie sprawdźmy wymiary, jakie obowiązaują w danych liniach, bo w każdym przypadku są nieco inne.

Trwała walizka na udaną podróż – jakie kółka?

Walizka na kółkach, którą będziemy przewozić w bagażniku lub sporadycznie używać nie musi mieć aż tak dużej trwałości, jak walizka, która będzie nam towarzyszyć np. na studiach – chodniki, bagażniki autobusów, schody i wiele innych przeszkód mogą szybko wpłynąć na uszkodzenie kółek. Niestety te najtrwalsze walizki nie zawsze są tanie i zdarza się, że są dość ciężkie, co znacząco utrudnia użytkowanie na przykład młodszym osobom.

Walizka na prezent – czy tak wypada?

Walizka to oryginalny pomysł na prezent urodzinowy lub świąteczny, ale ten jakościowy produkt często zastępuje się torba podróżną lub pakownym plecakiem turystycznym. Niewielka, ale foremna walizka przyda się także w czasie ferii, służbowych wyjazdów i weekendowych wypadów. W zestawach walizek znajdziemy najczęściej trzy lub cztery rozmiary, z czego najczęściej używa się w praktyce dwóch najmniejszych. Wielkie walizy są używane często np. raz na rok.

Mobilna i wygodna – walizka na kółkach

Polecamy taki podarunek zwłaszcza w zestawie z wycieczką w okresie świątecznym – dla kogoś, kto nie przepada za lokalnymi warunkami pogodowymi to niepowtarzalna okazja do wypadu na słoneczną plażę, np. w Hiszpanii.

Jedna ze wskazówek, którymi kierujemy się przy doborze walizek na kółkach, jest ich... kolor: w czasie poszukiwania bagażu, warto szybko odnaleźć swoją walizkę, więc nie wybierajmy czarnej, która łatwo zginie wśród pozostałych. Zwracajmy też uwagę na kółka – te powinny się obracać wokół własnej osi, aby walizka była zwrotna. Jeśli walizka przesuwa się tylko w przód i w tył, będzie nam nią znacznie trudniej manewrować.