Trwa ładowanie...
d2lo7hk

Panna młoda miała bardzo nietypową prośbę. Druhny nie mogły jej odmówić

Przyjęło się, że słowo panny młodej jest święte i każda jej prośba powinna być spełniona. Nawet ta najbardziej dziwaczna. Jedna z panien młodych wpadła na dość oryginalny pomysł. Dotyczył strojów druhen.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Panna młoda odeszła od tradycji
Panna młoda odeszła od tradycji (123RF)
d2lo7hk

Biel jest zarezerwowana dla panny młodej – w tej kwestii raczej nikt nie ma wątpliwości. Zdarza się jednak, że przyszła małżonka nie jest tradycjonalistką. Jedna z takich historii została opisana na forum poświęconym tematyce ślubnej.

Panna młoda miała prośbę do druhen

Pewna anonimowa panna młoda poprosiła swoje druhny, aby w dniu jej ślubu włożyły… białe sukienki. Chciała w ten sposób zerwać z tradycją, co nie wszystkim się spodobało. Z relacji przyjaciółki obecnej na weselu wynika, że niektórzy goście byli nieco skonsternowani. Podobnego zdania była członkinie forum.

Choć większość z nich uznała, że panna młoda ma do tego prawo, dziwiły się, że nie chce w swoim wielkim dniu wyglądać wyjątkowo. Pojawiły się również wątpliwości dotyczące zdjęć. W końcu wyobraźcie sobie zdjęcie, na którym panna młoda i druhny ubrane są na biało, każda w innej sukience – rozpoznanie, która przed chwilą powiedziała sakramentalne tak, może nie być takie łatwe.

d2lo7hk

Jedna z kobiet biorących udział w dyskusji wyjawiła, że również poprosiła druhny o włożenie na jej ślub bieli. Z tą różnicą, że sama miała suknię w kolorze krwistej czerwieni. Takie połączenie z pewnością jest jeszcze bardziej szalone. Wystarczy sobie wyobrazić miny tych nieco bardziej konserwatywnych gości…

Zobacz także: Hanna i przyjaciele. W kuchni Lis Grażyna Wolszczak

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2lo7hk

Podziel się opinią

Share
d2lo7hk
d2lo7hk