Trwa ładowanie...

Panna młoda miała bardzo nietypową prośbę. Druhny nie mogły jej odmówić

Przyjęło się, że słowo panny młodej jest święte i każda jej prośba powinna być spełniona. Nawet ta najbardziej dziwaczna. Jedna z panien młodych wpadła na dość oryginalny pomysł. Dotyczył strojów druhen.

Share
Panna młoda miała bardzo nietypową prośbę. Druhny nie mogły jej odmówić
Źródło: 123RF
d3tejui

Biel jest zarezerwowana dla panny młodej – w tej kwestii raczej nikt nie ma wątpliwości. Zdarza się jednak, że przyszła małżonka nie jest tradycjonalistką. Jedna z takich historii została opisana na forum poświęconym tematyce ślubnej.

Panna młoda miała prośbę do druhen

Pewna anonimowa panna młoda poprosiła swoje druhny, aby w dniu jej ślubu włożyły… białe sukienki. Chciała w ten sposób zerwać z tradycją, co nie wszystkim się spodobało. Z relacji przyjaciółki obecnej na weselu wynika, że niektórzy goście byli nieco skonsternowani. Podobnego zdania była członkinie forum.

Choć większość z nich uznała, że panna młoda ma do tego prawo, dziwiły się, że nie chce w swoim wielkim dniu wyglądać wyjątkowo. Pojawiły się również wątpliwości dotyczące zdjęć. W końcu wyobraźcie sobie zdjęcie, na którym panna młoda i druhny ubrane są na biało, każda w innej sukience – rozpoznanie, która przed chwilą powiedziała sakramentalne tak, może nie być takie łatwe.

d3tejui

Jedna z kobiet biorących udział w dyskusji wyjawiła, że również poprosiła druhny o włożenie na jej ślub bieli. Z tą różnicą, że sama miała suknię w kolorze krwistej czerwieni. Takie połączenie z pewnością jest jeszcze bardziej szalone. Wystarczy sobie wyobrazić miny tych nieco bardziej konserwatywnych gości…

Zobacz także: Hanna i przyjaciele. W kuchni Lis Grażyna Wolszczak

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3tejui

Podziel się opinią

Share
d3tejui
d3tejui