Trwa ładowanie...
dfk7ni4

Paulina Smaszcz pokazała salon. Na ścianie zdjęcie byłego męża

Paulina Smaszcz po rozwodzie z Maciejem Kurzajewskim wróciła do panieńskiego nazwiska i wyprowadziła się ze wspólnego domu. Urządziła się w Starej Miłosnej i pokazała, czyje zdjęcia wiszą na ścianach domu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Paulina Smaszcz pokazała swoje mieszkanie
Paulina Smaszcz pokazała swoje mieszkanie (ONS)
dfk7ni4

Paulina Smaszcz po rozwodzie z Maciejem Kurzajewskim zaczęła życie od nowa. Specjalistka od marketingu, mentorka i mówczyni motywacyjna długo szukała nowego domu dla siebie i swojego młodszego syna. W czasie rozwodu ustaliła z byłym mężem, że on zatrzyma ich dom pod Warszawą, a ona przeprowadzi się do miasta.

Pierwotnie Smaszcz szukała mieszkania w centrum stolicy, jednak jak zdradziła na Facebooku, ostatecznie zamieszkała w Starej Miłosnej, na obrzeżach miasta. Na swojej facebookowej stronie pokazała zdjęcie salonu.

Tak mieszka Paulina Smaszcz

Mieszkanie jest wysokie, z białymi ścianami i mnóstwem naturalnego światła, a najważniejszymi ozdobami są doniczkowe palmy i minigaleria czarno-białych fotografii. Choć nie zawsze była do nich przekonana. "Nie lubiłam czarno-białych zdjęć, ale przekonałam się po latach. Kolorową mam duszę i to wystarczy", napisała.

A kogo Smaszcz oprawiła w ramki? Oczywiście mężczyzn swojego życia. Są więc zdjęcia synów: młodszego Julka i starszego Franka, zdjęcie brata, a także, co zaskakujące, zdjęcie byłego męża, Macieja Kurzajewskiego.

dfk7ni4

"Mężczyźni mojego życia są już na mojej ścianie w moim mieszkanio-biurze. Kocham zawsze na zawsze", napisała Smaszcz. Co ciekawe, w galerii porterów pojawiły się zdjęcia Rogera Moore'a i Elvisa, ale zabrakło wizerunku Rafała Krauze, nowego partnera gwiazdy.

Przejęta Paulina Smaszcz-Kurzajewska w sądzie

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dfk7ni4

Podziel się opinią

Share
dfk7ni4
dfk7ni4