GwiazdyPaulina Smaszcz świętuje urodziny syna. Pokazała wspólne zdjęcie z wakacji

Paulina Smaszcz świętuje urodziny syna. Pokazała wspólne zdjęcie z wakacji

Źródło zdjęć: © ONS
Klaudia Stabach
14.07.2020 13:54

Paulina Smaszcz od lat podkreśla, jak wiele znaczenie mają dla niej dobre relacje z dziećmi. Ostatnio jej syn skończył 23 lat, a dumna mama złożyła mu życzenia.

Paulina Smaszcz od kilku miesięcy układa swoje życie na nowo. Prezenterka, po kilkunastu latach wspólnego życia, rozwiodła się z Maciejem Kurzajewskim. Para ma dwóch synów – Juliana i Franciszka.

Rozstanie nie wpłynęło na ich rodzinne relacje, o czym świadczą chociażby zdjęcia publikowane przez dziennikarkę. 47-letnia Paulina Smaszcz chętnie pokazuje, jak spędza czas ze swoimi dziećmi. Ostatnio wrzuciła do sieci fotografię z wakacji, na której widać ją i Franciszka.

"Mój syn Franciszek Kurzajewski kończy dzisiaj 23 lata. Trudno w to uwierzyć, ale takiego mam dorosłego syna! Jest samodzielny, mądry, waleczny, wyjątkowy, do wszystkiego doszedł sam siłą ambicji i determinacji. Jest przepełniony empatią i otwartością na świat, szacunkiem do edukacji i wiedzy, otwartością na ludzi i samoświadomością" – napisała.

Do życzeń dołączyli się internauci. "Wszystkiego Najlepszego dla synka! Dużo zdrówka, bo najważniejsze. Spełnienia wszystkich marzeń oraz tego wszystkiego, czego sam sobie życzy!", "Gratulacje dla mamy i spełnienia marzeń dla Franciszka" - piszą w komentarzach.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (3)
Zobacz także